Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 1
Evankose1j

· Łącznie użytkowników: 41,367
· Najnowszy użytkownik: Evankose1j
Statystyki
statystyka
Piotr Kędzierski (30)
ImięPiotr
Nazwisko:Kędzierski
Data urodzenia:12 lipca 1988
Wiek:30 l 4 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Baszta II Rytwiany
Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2009/10 Baszta II Rytwiany    2/  2/  2   236'

Analityka statystyczna:
Razem:    2/  2/  2   236'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Baszta II 1 — 3 Marolklasa B
 
13 WRZ 11:00Zorza 0 — 1 Baszta IIklasa B
 
16 WRZ 16:00Baszta II 0 — 4 GKS Szydłówklasa B
 
19 WRZ 15:00Baszta II 1 — 4 GKS Iwaniskaklasa B
 
26 WRZ 14:30Alit II 9 — 1 Baszta IIklasa B
 90'  
PAŹ 15:00Baszta II 0 — 1 Bizonklasa B
 
11 PAŹ 11:00Agricola 8 — 0 Baszta IIklasa B
 90'  
25 PAŹ 11:00Ester 3 — 0 Baszta IIklasa B
 
31 PAŹ 13:00Baszta II 0 — 7 Cukrownikklasa B
 
LIS 11:00KS Tarłów 3 — 0 Baszta IIklasa B
 
28 MAR 12:00Huragan 2 — 0 Baszta IIklasa B
 
31 MAR 16:30Sokół 2 — 0 Baszta IIklasa B
 11'  
80' Adrian Komendołowicz
KWI 14:00GKS Szydłów 0 — 1 Baszta IIklasa B
 
25 KWI 17:30Baszta II 1 — 1 Zorzaklasa B
 
MAJ 16:00GKS Iwaniska 1 — 0 Baszta IIklasa B
 
MAJ 17:30Marol 1 — 0 Baszta IIklasa B
 
16 MAJ 17:00Bizon 3 — 1 Baszta IIklasa B
 
30 MAJ 15:00Baszta II 0 — 4 Huraganklasa B
 45'  
46' Mariusz Rajca
CZE 13:00Baszta II 2 — 1 Esterklasa B
 
CZE 11:00Cukrownik 3 — 1 Baszta IIklasa B
 
10 CZE 17:30Baszta II 2 — 3 Alit IIklasa B
 
12 CZE 17:00Baszta II 3 — 4 Agricolaklasa B
 
20 CZE 11:00Baszta II 4 — 5 KS Tarłówklasa B
 
27 CZE 11:00Baszta II 0 — 3 Sokółklasa B