Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 60,146
· Najnowszy użytkownik: Majcher
Statystyki
statystyka
Michał Tomaszewski (20)
Imię:Michał
Nazwisko:Tomaszewski
Data urodzenia:18 czerwca 1999
Wiek:20 l 32 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Stal Kunów

Przebieg kariery:
2017/18 Stal Kunów    1/  1/  0     90'

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  0     90'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 13:00Stal 3 — 2 Arkakl. okręg.
 
16 WRZ 13:00Stal 3 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 
23 WRZ 13:00OKS Opatów 4 — 0 Stalkl. okręg.
1590'  
30 WRZ 13:00Stal 3 — 0 Łysicakl. okręg.
17  
PAŹ 13:00Nidzianka 1 — 1 Stalkl. okręg.
16  
14 PAŹ 13:00Stal 14 — 0 Cukrownikkl. okręg.
16  
21 PAŹ 13:00ŁKS Łagów 0 — 3 Stalkl. okręg.
 
21 KWI 13:00Czarnovia 0 — 4 Stalkl. okręg.
 
12 MAJ 13:00Stal 2 — 1 Nidziankakl. okręg.
18  
19 MAJ 13:00Cukrownik 0 — 3 Stalkl. okręg.
 
26 MAJ 13:00Stal 5 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
CZE 11:00Arka 3 — 1 Stalkl. okręg.
 
CZE 13:00Łysica 0 — 1 Stalkl. okręg.