Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 67

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Mateusz Ziętal (17)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Ziętal
Data urodzenia:26 maja 2007
Wiek:17 l 21 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wierna Małogoszcz

Przebieg kariery:
2017/18Wierna Małogoszcz (młodz. mł.)  
2018/19Wierna Małogoszcz (młodz. mł.)  
2019/20 Wierna Małogoszcz (młodz. st.)  
2020/21 Wierna Małogoszcz (trampk. mł.)  
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


31 SIE 10:00SOAP Kadet 0 — 1 WiernaŚLMS
25  
WRZ 17:00Wierna 1 — 0 AP SKS StarŚLMS
25  
WRZ 15:00Pogoń 3 — 3 WiernaŚLMS
25  
14 WRZ 13:00Wierna 2 — 0 OrlętaŚLMS
25  
21 WRZ 14:30Baszta 0 — 4 WiernaŚLMS
25  
25 WRZ 16:00Wierna 1 — 1 KKP KoronaŚLMS
25  
28 WRZ 12:00Wierna 5 — 1 SOAP KadetŚLMS
25  
PAŹ 10:00AP SKS Star 1 — 4 WiernaŚLMS
25  
12 PAŹ 12:00Wierna 2 — 1 PogońŚLMS
25  
19 PAŹ 10:00Wierna 4 — 0 JuventaŚLMS
25  
27 PAŹ 09:30Orlęta 0 — 3 WiernaŚLMS
25  
29 PAŹ 16:30Juventa 0 — 0 WiernaŚLMS
25  
LIS 10:00Wierna 6 — 1 BasztaŚLMS
25  
LIS 13:00KKP Korona 1 — 0 WiernaŚLMS
25