Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 21

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,612
· Najnowszy użytkownik: blocks016ra
Statystyki
statystyka
Michał Napora (25)
Imię:Michał
Nazwisko:Napora
Data urodzenia:29 wrze¶nia 1995
Wiek:24 l 279 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Nida Oksa

Przebieg kariery:
2010/11 Nida Oksa    4/  4/  0   360'
2011/12 Nida Oksa  17/17/  0 1530'
2012/13 Nida Oksa   116/16/  0 1440'
2013/14 Nida Oksa  
2014/15 Nida Oksa  
2015/16 Nida Oksa  0+1 212/10/  8 1207'
2016/17 Nida Oksa   121/14/  9 1859'
2017/18 Nida Oksa  15/11/  4 1402'
2018/19 Nida Oksa  17/17/  0 1530'
2019/20 Nida Oksa  11/  9/  0   900'

Analityka statystyczna:
Razem:  0+1 4113/98/21 10228'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Michał Napora.


18 SIE 11:00Unia M. 1 — 3 Nida O.Puchar okr.
 690'  
25 SIE 15:00Nida O. 3 — 0 Nida S.klasa A
 
WRZ 15:00LKS Bolmin 2 — 3 Nida O.klasa A
690'  
WRZ 15:00Nida O. 4 — 2 Wierna IIklasa A
690'  
11 WRZ 16:30Nida O. 3 — 2 Polonia BiałogonPuchar okr.
 690'  
15 WRZ 15:00Nida O. 5 — 1 Bucoviaklasa A
690'  
21 WRZ 15:00Gród 0 — 4 Nida O.klasa A
690'  
25 WRZ 15:45Nida O. 0 — 1 Unia S.Puchar okr.
   
28 WRZ 16:00Nida O. 0 — 6 Startklasa A
 
PA¬ 15:00Zryw 2 — 2 Nida O.klasa A
690'  
13 PA¬ 15:00Nida O. 5 — 4 Nidzicaklasa A
645'  
46' Mateusz B±k
20 PA¬ 14:00D±b 1 — 0 Nida O.klasa A
690'  
27 PA¬ 13:00Nida O. 3 — 6 Zieleńklasa A
645'  
46' Mateusz B±k
LIS 13:00Wisła 1 — 3 Nida O.klasa A
690'