Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Mariusz Olech (31)
Imię:Mariusz
Nazwisko:Olech
Data urodzenia:27 października 1989
Wiek:31 l 33 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:LZS Samborzec

Przebieg kariery:
2009/10 LZS Samborzec 1   7/  5/  6   731'
2010/11 LZS Samborzec 2 0+1 2  5/  4/  6   533'
2011/12 LZS Samborzec   1  2/  0/  3   201'
2012/13 LZS Samborzec  
2012/13 LZS II Samborzec  

Analityka statystyczna:
Razem: 3 0+1 314/  9/15 1465'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


14 SIE 17:00LZS Samborzec 0 — 3 KSZO 1929kl. okręg.
 59'  
39' 60' Kacper Lamch
20 SIE 11:00GKS Rudki 1 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 74'  
75' Kacper Lamch
24 SIE 18:00LZS Samborzec 1 — 1 Zenitkl. okręg.
 26'  
65' Maciej Lebida
28 SIE 17:00Skała 4 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
   
WRZ 16:00LZS Samborzec 0 — 1 Lechiakl. okręg.
 26'  
65' Marcin Siudak
WRZ 17:00Alit II 2 — 4 LZS SamborzecPuchar okr.
   
11 WRZ 16:00MKS Zdrój 1 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 16'  
75' Marcin Siudak
18 WRZ 16:00LZS Samborzec 4 — 3 Neptunkl. okręg.
   
25 WRZ 16:00LZS Samborzec 2 — 0 Victoriakl. okręg.
   
28 WRZ 16:00Łysica II 2 — 1 LZS SamborzecPuchar okr.
   
PAŹ 15:00Astra 0 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 
PAŹ 15:00LZS Samborzec 0 — 2 Moraviakl. okręg.
 
16 PAŹ 15:00Samson 3 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
23 PAŹ 14:00LZS Samborzec 1 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
29 PAŹ 13:00Wicher 3 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
LIS 12:00LZS Samborzec 1 — 0 Piast S.kl. okręg.
 
11 LIS 12:00Koprzywianka 2 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
17 MAR 14:00KSZO 1929 4 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 
25 MAR 14:00LZS Samborzec 3 — 2 GKS Rudkikl. okręg.
 
KWI 15:00Zenit 0 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
KWI 13:00LZS Samborzec 1 — 2 Skałakl. okręg.
 
15 KWI 16:00Lechia 1 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
22 KWI 17:00LZS Samborzec 1 — 1 MKS Zdrójkl. okręg.
 
28 KWI 17:00Neptun 3 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 
MAJ 17:00Victoria 0 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
MAJ 17:00LZS Samborzec 6 — 0 Astrakl. okręg.
 
12 MAJ 17:00Moravia 1 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
16 MAJ 17:30LZS Samborzec 2 — 1 Samsonkl. okręg.
 
20 MAJ 17:00Sparta D. 0 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
27 MAJ 17:00LZS Samborzec 2 — 1 Wicherkl. okręg.
 
CZE 17:00Piast S. 1 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
CZE 17:30LZS Samborzec 3 — 1 Koprzywiankakl. okręg.