Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,456
· Najnowszy użytkownik: dekatobas35
Statystyki
statystyka
Maciej Stachurski (17)
Imię:Maciej
Nazwisko:Stachurski
Data urodzenia:21 kwietnia 2004
Wiek:16 l 217 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.

Przebieg kariery:
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (trampk. mł.) 1   3/  3/  0   240'
2018/19 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (trampk. st.) 2 17/17/  0 1360'
2018/19 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.)  
2019/20 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.)  
2019/20 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.) 1   3/  0/  5   333'
2020/21 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.)   3  8/  4/  2   671'
2020/21 KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.)    5/  2/  0   316'

Analityka statystyczna:
Razem: 4  336/26/  7 2920'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


18 SIE 17:00KP KSZO 1929 O. Ś/ 3 — 0 KoprzywiankaPuchar okr.
   
26 SIE 14:00KP KSZO 1929 1 — 3 KKP KoronaŚLJM
545'  
46' Wiktor Domański
29 SIE 12:00KP KSZO 1929 2 — 5 Star/JuventaŚLJM
 
29 SIE 12:00Star/Juventa 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJS
626'  
65' Franciszek Lipka
WRZ 15:00Spartakus 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
 
WRZ 15:00KP KSZO 1929 1 — 0 FutsalŚLJS
1411'  
90+1' 80' Mateusz Wróbel
WRZ 16:00Orlęta 2 — 0 KP KSZO 1929ŚLJS
1465'  
66' Franciszek Lipka
12 WRZ 12:00KP KSZO 1929 2 — 1 HetmanŚLJS
 
12 WRZ 12:00Orlęta 3 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
1790'  
16 WRZ 16:00KP KSZO 1929 3 — 1 KamiennaPuchar okr.
   
16 WRZ 16:30AP SKS Star 1 — 0 KP KSZO 1929ŚLJM
847'  
48' Alan Sadłos
19 WRZ 10:00GKS Nowiny 1 — 2 KP KSZO 1929ŚLJS
 
19 WRZ 12:00KP KSZO 1929 1 — 2 GranatŚLJM
 
23 WRZ 16:00KP KSZO 1929 3 — 1 AKS 1947ŚLJS
 
26 WRZ 10:00KKP Korona 1 — 1 KP KSZO 1929ŚLJM
 
27 WRZ 10:00Korona II 3 — 1 KP KSZO 1929ŚLJS
890'  
29 WRZ 17:00KP KSZO 1929 0 — 3 Korona IIŚLJS
390'  
PAŹ 12:00KP KSZO 1929 2 — 3 Star/JuventaŚLJS
890'  
90+3'
PAŹ 16:00Star/Juventa 3 — 2 KP KSZO 1929ŚLJM
844'  
45' Krystian Pająk
PAŹ 15:00KP KSZO 1929 1 — 1 OrliczPuchar okr.
 8120'  
10 PAŹ 12:00KP KSZO 1929 5 — 1 SpartakusŚLJM
 
10 PAŹ 13:00Futsal 2 — 0 KP KSZO 1929ŚLJS
859'  
60' Jakub Miszczyk
14 PAŹ 15:00KP KSZO 1929 0 — 1 Star S.Puchar okr.
 664'  
65' Łukasz Cyran
24 PAŹ 11:00Hetman 0 — 6 KP KSZO 1929ŚLJS
 
24 PAŹ 12:00KP KSZO 1929 0 — 1 OrlętaŚLJM
 
27 PAŹ 17:00AKS 1947 2 — 6 KP KSZO 1929ŚLJS
856'  
56' 57' Jakub Wojtachnio
30 PAŹ 14:00KP KSZO 1929 6 — 1 AP SKS StarŚLJM
890'  
LIS 11:00KP KSZO 1929 6 — 1 GKS NowinyŚLJS
 
LIS 11:00Granat 1 — 7 KP KSZO 1929ŚLJM
 
12 LIS 16:00KP KSZO 1929 3 — 2 OrlętaŚLJS