Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 16

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,709
· Najnowszy użytkownik: blocks951jo
Statystyki
statystyka
Adrian Sorbian (19)
Imię:Adrian
Nazwisko:Sorbian
Data urodzenia:19 listopada 2001
Wiek:18 l 229 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Stal II Kunów

Przebieg kariery:
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.    1/  0/  3   115'
2017/18 KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.  
2018/19 Stal Kunów    0/  0/  2     24'
2018/19 Stal II Kunów   1  8/  4/  0   574'

Analityka statystyczna:
Razem:   1  9/  4/  5   713'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 MAR 14:00Piast 2 — 0 Stalkl. okręg.
14  
23 MAR 15:00Stal 1 — 3 ¦witkl. okręg.
1613'  
78' Damian Cholewiński
30 MAR 15:00Stal II 0 — 1 Marolklasa B
 
31 MAR 15:00Bucovia 0 — 2 Stalkl. okręg.
16  
KWI 16:00Stal 0 — 1 Orliczkl. okręg.
 
KWI 11:00Stal II 3 — 0 GKS ¦winiaryklasa B
 
13 KWI 13:00Sparta K. W. 0 — 1 Stalkl. okręg.
 
14 KWI 11:00Zorza 0 — 7 Stal IIklasa B
664'  
65' Sebastian Mi¶kiewicz
20 KWI 11:00Stal II 0 — 0 GKS Obrazówklasa B
 
20 KWI 15:00Stal 1 — 1 Zenitkl. okręg.
16  
28 KWI 13:00Łazy 1 — 0 Stal IIklasa B
644'  
34' 45' Kacper Nowak
28 KWI 17:00LZS Samborzec 2 — 1 Stalkl. okręg.
 
MAJ 17:00Stal 1 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 
MAJ 17:00Stal II 4 — 0 UKS Iwaniskaklasa B
690'  
MAJ 17:00OKS Opatów 3 — 3 Stalkl. okręg.
 
11 MAJ 17:00Koprzywianka Arka 1 — 0 Stal IIklasa B
690'  
12 MAJ 17:00Stal 1 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
18 MAJ 17:00Stal II 0 — 2 GTS Rakówklasa B
645'  
46' Norbert Starachowski
19 MAJ 15:00Piaskowianka 2 — 0 Stalkl. okręg.
1611'  
80' Bartłomiej Wielgus
25 MAJ 17:00Star 3 — 1 Stalkl. okręg.
 
26 MAJ 11:00Cukrownik 1 — 1 Stal IIklasa B
690'  
CZE 17:00Stal 8 — 0 Astrakl. okręg.
 
CZE 11:00Huragan 4 — 0 Stal IIklasa B
690'  
CZE 11:00Stal II 2 — 1 KS Tarłówklasa B
661'  
62' Przemysław Rynio
CZE 17:00Moravia 2 — 2 Stalkl. okręg.
 
15 CZE 17:00Stal 0 — 1 Sparta D.kl. okręg.