Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,450
· Najnowszy użytkownik: progevpotlink22
Statystyki
statystyka
Dawid Wnuk (16)
Imię:Dawid
Nazwisko:Wnuk
Data urodzenia:14 sierpnia 2004
Wiek:16 l 102 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:LKS Bolmin

Przebieg kariery:
2017/18 Wierna Małogoszcz (trampk. st.) 2   5/  5/  0   400'
2018/19 LKS Bolmin (jun. mł.) 8 (1) 22/21/  0 1749'
2019/20 LKS Bolmin  12/  9/  0 1022'
2019/20 LKS Bolmin (jun. mł.)    7/  5/  0   540'
2020/21 LKS Bolmin  13/11/  0 1132'
2020/21 LKS Bolmin (jun. st.) 6  1  8/  7/  5   900'

Analityka statystyczna:
Razem: 16 (1)  167/58/  5 5743'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


SIE 15:00Zryw 4 — 3 LKS Bolminklasa A
1190'  
SIE 15:00LKS Bolmin 1 — 2 Nida O.klasa A
1190'  
15 SIE 17:00GKS Imielno 4 — 1 LKS Bolminklasa A
1190'  
18 SIE 17:30LKS Bolmin 3 — 5 Victoria M.Puchar okr.
 1190'  
22 SIE 15:00LKS Bolmin 7 — 1 Nida S.klasa A
1161'  
62' Kacper Krzeszowski
29 SIE 16:00Gród W. 3 — 1 LKS Bolminklasa A
1190'  
WRZ 15:00Partyzant 3 — 1 LKS Bolminkl. okręg.
1090'  
WRZ 13:00LKS Bolmin 8 — 0 Top-Spinkl. okręg.
1090'  
55' 85'
13 WRZ 10:00Czarnovia 2 — 3 LKS Bolminkl. okręg.
1045'  
82' 46' Jakub Wawrzycki
13 WRZ 15:00LKS Bolmin 4 — 3 Zieleńklasa A
1181'  
82' Mateusz Foksa
16 WRZ 17:00LKS Bolmin 7 — 2 Neptunkl. okręg.
1090'  
12'
19 WRZ 11:00Lechia 4 — 2 LKS Bolminkl. okręg.
1045'  
77' 46' Bartłomiej Puchała
20 WRZ 15:00Wierna II 0 — 4 LKS Bolminklasa A
1190'  
23 WRZ 16:30LKS Bolmin 5 — 3 Sokółkl. okręg.
1090'  
26 WRZ 11:00LKS Bolmin 4 — 4 Radiator$kl. okręg.
1045'  
86' 46' Maciej Jaworski
27 WRZ 15:00LKS Bolmin 4 — 2 Dąbklasa A
1190'  
PAŹ 15:00LKS Bolmin 1 — 1 Partyzantkl. okręg.
1045'  
46' Igor Nowak
PAŹ 15:00Unia 1 — 3 LKS Bolminklasa A
1190'  
PAŹ 16:00Radiator$ 0 — 10 LKS Bolminkl. okręg.
1090'  
10 PAŹ 14:00Top-Spin 2 — 5 LKS Bolminkl. okręg.
1045'  
46' Wiktor Wnuk
11 PAŹ 14:00LKS Bolmin 1 — 2 Wisła N. K.klasa A
1190'  
17 PAŹ 15:00LKS Bolmin 3 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 
18 PAŹ 14:00Start 0 — 3 LKS Bolminklasa A
1190'  
24 PAŹ 15:00Neptun 8 — 3 LKS Bolminkl. okręg.
1045'  
46' Jakub Wawrzycki
25 PAŹ 13:00LKS Bolmin 6 — 1 Nidzicaklasa A
1190'  
31 PAŹ 14:30LKS Bolmin 6 — 6 Lechiakl. okręg.
1090'  
LIS 13:00Sokół 3 — 3 LKS Bolminkl. okręg.
1090'  
57'