Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 1
Sherwoodes4

· Łącznie użytkowników: 39,588
· Najnowszy użytkownik: Sherwoodes4
Statystyki
statystyka
Bartłomiej Kaliszewski (13)
ImięBartłomiej
Nazwisko:Kaliszewski
Data urodzenia:14 czerwca 2005
Wiek:13 l 9 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ŁKS Łopuszno
Przebieg kariery:
2017/18ŁKS Łopuszno 2   3/  3/  0   180'

Analityka statystyczna:
Razem: 2   3/  3/  0   180'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


KWI 16:00Deko 3 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 14  
15 KWI 10:00ŁKS Łopuszno 0 — 1 KKP Koronakl. okręg.
   
21 KWI 09:30Astra 5 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 9  
28 KWI 09:30ŁKS Łopuszno 1 — 11 Partyzantkl. okręg.
   
MAJ 10:00Wierna 4 — 1 ŁKS Łopusznokl. okręg.
   
MAJ 10:00ŁKS Łopuszno 0 — 9 Uniakl. okręg.
 960'  
12 MAJ 09:30ŁKS Łopuszno 1 — 1 Dekokl. okręg.
 960'  
29'
30 MAJ 17:00ŁKS Łopuszno 3 — 1 Astrakl. okręg.
 9  
44'
CZE 10:00Partyzant 5 — 2 ŁKS Łopusznokl. okręg.
 960'  
CZE 09:30ŁKS Łopuszno 1 — 6 Wiernakl. okręg.
   
16 CZE 09:30Unia 10 — 0 ŁKS Łopusznokl. okręg.