Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 102

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,850
· Najnowszy użytkownik: Misti64722
Paweł Cegieła (34)
Imię:Paweł
Nazwisko:Cegieła
Data urodzenia:26 czerwca 1990
Wiek:34 l 24 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Hetman Włoszczowa

Przebieg kariery:
2007/08 Hetman Włoszczowa  
2008/09 Hetman Włoszczowa  
2009/10 Hetman Włoszczowa   116/15/  1 1459'
2009/10 Partyzant Radoszyce  13/11/  0 1150'
2010/11 Partyzant Radoszyce   123/23/  1 2115'
2011/12 Partyzant Radoszyce 2  827/21/  1 2290'
2012/13 Partyzant Radoszyce 1 0+1 2  2/  2/  8   344'
2013/14 Hetman Włoszczowa 1  113/11/  1 1159'
2013/14 Hetman II Włoszczowa 1   1/  1/  0     90'
2014/15 Hetman Włoszczowa   423/19/  0 1974'
2014/15 Hetman II Włoszczowa  
2015/16 Hetman Włoszczowa 2 0+1 425/20/  3 2228'
2016/17 Hetman Włoszczowa 5  217/15/  3 1545'
2017/18 Hetman Włoszczowa 2 1+1 522/21/  2 1948'
2018/19 Hetman Włoszczowa 2  621/15/  2 1789'
2019/20 Partyzant Radoszyce   215/13/  1 1263'
2020/21 Partyzant Radoszyce 1  435/33/  0 3130'
2021/22 Partyzant Radoszyce 2  1  9/  9/  2   958'
2021/22 Hetman Włoszczowa 3  410/  8/  0   838'
2022/23 Hetman Włoszczowa 10 (5) 0+2 627/25/  0 2354'
2023/24 Hetman Włoszczowa 4 (1)  325/19/  0 2062'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 36 (6) 1+5 54324/281/25 28696'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (8) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Paweł Cegieła.


12 SIE 17:00Neptun 1 — 0 Hetman4 liga
390'  
15 SIE 17:00Hetman 0 — 3 Klimontowianka4 liga
361'  
62' Igor Górski
20 SIE 17:00Łysica 4 — 2 Hetman4 liga
359'  
60' Marcin Jarmuda
26 SIE 11:00Hetman 1 — 1 Orlęta4 liga
390'  
45+1'
30 SIE 17:00Moravia 6 — 0 Hetman4 liga
390'  
WRZ 16:00Hetman 0 — 3 Spartakus4 liga
372'  
73' Marcin Jarmuda
WRZ 16:00Wierna 4 — 0 Hetman4 liga
390'  
12'
17 WRZ 16:30Hetman 1 — 0 GKS Rudki4 liga
318'  
19' Tomasz Matuszewski
24 WRZ 16:00Alit 3 — 0 Hetman4 liga
 
PAŹ 15:00Hetman 0 — 4 AKS 19474 liga
 
PAŹ 15:30Hetman 1 — 1 NeptunPuchar okr.
 
PAŹ 12:00Granat S. 3 — 1 Hetman4 liga
 
14 PAŹ 11:00Hetman 1 — 1 Pogoń4 liga
390'  
23'
21 PAŹ 14:00Korona II 5 — 1 Hetman4 liga
356'  
57' Kacper Michnicki
28 PAŹ 14:00GKS Nowiny 4 — 2 Hetman4 liga
 
LIS 13:00Hetman 9 — 0 Wisła S.4 liga
390'  
25'
12 LIS 13:40Arka 3 — 1 Hetman4 liga
390'  
19 LIS 12:00Hetman 5 — 2 Stal4 liga
390'  
10 MAR 14:00Hetman 1 — 3 Neptun4 liga
390'  
17 MAR 14:00Klimontowianka 7 — 0 Hetman4 liga
 
24 MAR 15:00Hetman 1 — 2 Łysica4 liga
3  
30 MAR 15:00Orlęta 6 — 2 Hetman4 liga
 
KWI 16:15Hetman 0 — 3 Korona IIPuchar okr.
 
KWI 16:00Hetman 1 — 3 Moravia4 liga
 
14 KWI 16:00Spartakus 4 — 0 Hetman4 liga
390'  
21 KWI 16:00Hetman 1 — 2 Wierna4 liga
390'  
27 KWI 14:00GKS Rudki 5 — 1 Hetman4 liga
390'  
MAJ 11:00Hetman 0 — 3 Alit4 liga
390'  
MAJ 17:00AKS 1947 3 — 1 Hetman4 liga
390'  
12 MAJ 17:00Hetman 2 — 2 Granat S.4 liga
390'  
18 MAJ 17:00Pogoń 3 — 3 Hetman4 liga
386'  
41' 30' 87' Taras Hryciw
26 MAJ 17:00Hetman 3 — 4 Korona II4 liga
390'  
30 MAJ 15:00Hetman 1 — 4 GKS Nowiny4 liga
390'  
14'
CZE 17:00Wisła S. 2 — 2 Hetman4 liga
390'  
CZE 17:30Hetman 7 — 4 Arka4 liga
390'  
CZE 17:30Stal 2 — 4 Hetman4 liga
3