Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 60,130
· Najnowszy użytkownik: Poredaes5
Statystyki
statystyka
Łukasz Jaworek (20)
Imię:Łukasz
Nazwisko:Jaworek
Data urodzenia:19 lutego 1999
Wiek:20 l 151 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Soła Oświęcim

Przebieg kariery:
2017/18Ruch Chorzów    2/  1/  0   152'
2018/19 Soła Oświęcim    5/  3/  9   564'

Analityka statystyczna:
Razem:    7/  4/  9   716'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


MAR 15:00Soła 1 — 1 Sokół3 liga
2190'  
17 MAR 14:00Stal K. 1 — 0 Soła3 liga
2159'  
60' Eryk Ceglarz
23 MAR 15:30Soła 0 — 1 Motor3 liga
2190'  
30 MAR 15:00KP KSZO 1929 2 — 1 Soła3 liga
5  
KWI 16:00Soła 2 — 1 Stal R.3 liga
2126'  
65' Michał Chowaniec
10 KWI 16:00Chełmianka 1 — 1 Soła3 liga
2114'  
77' Kamil Witkowski
13 KWI 17:00Soła 0 — 1 Podhale3 liga
2120'  
71' Michał Chowaniec
20 KWI 13:00Wólczanka 0 — 1 Soła3 liga
590'  
27 KWI 17:00Soła 2 — 0 Wiślanie3 liga
521'  
70' Michał Chowaniec
MAJ 13:00Orlęta 2 — 4 Soła3 liga
2121'  
70' Michał Chowaniec
MAJ 13:00Soła 2 — 1 Avia3 liga
545'  
46' Adrian Wójcik
MAJ 17:00Soła 2 — 0 Wisła S.3 liga
2110'  
81' Adrian Wójcik
11 MAJ 17:00Spartakus 2 — 2 Soła3 liga
515'  
76' Michał Chowaniec
18 MAJ 17:00Soła 0 — 2 Podlasie3 liga
2145'  
46' Eryk Ceglarz
26 MAJ 17:00Wisła P. 0 — 0 Soła3 liga
2118'  
73' Michał Chowaniec
CZE 17:00Soła 2 — 0 Czarni3 liga
5  
CZE 17:00Hutnik 1 — 1 Soła3 liga
21