Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,610
· Najnowszy użytkownik: Vennerise70a
Statystyki
statystyka
Patryk Romanowski (16)
Imię:Patryk
Nazwisko:Romanowski
Data urodzenia:22 lutego 2004
Wiek:16 l 133 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Escola Varsovia Warszawa

Przebieg kariery:
2017/18Escola Varsovia Warszawa    0/  0/  1     31'
2019/20 Escola Varsovia Warszawa   2  5/  2/  2   426'

Analityka statystyczna:
Razem:   2  5/  2/  3   457'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


10 SIE 15:00UKS SMS Łódź 1 — 3 Escola VarsoviaCLJ
971'  
72' Przemysław Rembisz
17 SIE 12:00Escola Varsovia 1 — 2 ZagłębieCLJ
1635'  
56' Damian Dąbrowski
24 SIE 14:00Korona SA 2 — 3 Escola VarsoviaCLJ
 
WRZ 12:00Cracovia 3 — 2 Escola VarsoviaCLJ
 
11 WRZ 16:00Escola Varsovia 2 — 3 GórnikCLJ
25  
14 WRZ 12:00Lech 4 — 0 Escola VarsoviaCLJ
 
21 WRZ 12:00Escola Varsovia 0 — 2 PogońCLJ
2690'  
86'
28 WRZ 12:00Legia 0 — 0 Escola VarsoviaCLJ
790'  
80'
PAŹ 12:00Escola Varsovia 1 — 1 JagielloniaCLJ
745'  
46' Patryk Szcześniewski
12 PAŹ 12:00Śląsk 5 — 1 Escola VarsoviaCLJ
 
20 PAŹ 13:00Escola Varsovia 0 — 4 GwarekCLJ
1159'  
60' Arkadiusz Raczyński
27 PAŹ 12:00Wisła 1 — 2 Escola VarsoviaCLJ
 
LIS 12:00Escola Varsovia 0 — 1 LechiaCLJ
836'  
55' Aleksander Sawosz
10 LIS 13:00Hutnik 2 — 2 Escola VarsoviaCLJ
 
16 LIS 12:00Escola Varsovia 0 — 0 ArkaCLJ
 
23 LIS 12:00Escola Varsovia 2 — 0 UKS SMS ŁódźCLJ
 
MAR 15:30Zagłębie 1 — 1 Escola VarsoviaCLJ