Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 62

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Łukasz Piotrowski (32)
Imię:Łukasz
Nazwisko:Piotrowski
Data urodzenia:18 czerwca 1992
Wiek:31 l 337 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wicher Miedziana Góra

Przebieg kariery:
2009/10Korona II Kielce    1/  1/  0     90'
2010/11 Korona Kielce SA (jun. st.)  
2011/12 Lubrzanka Kajetanów 5  428/22/  0 2476'
2011/12 Lubrzanka II Kajetanów  
2012/13 Lubrzanka Kajetanów 14 0+1 325/20/  1 2229'
2012/13 Lubrzanka II Kajetanów 16   2/  2/  2   256'
2013/14 Lubrzanka Kajetanów  
2013/14 Lubrzanka II Kajetanów    2/  2/  0   180'
2014/15 Lubrzanka Kajetanów  
2014/15 Lubrzanka II Kajetanów  
2015/16 Samson Samsonów  
2016/17 Hetman Włoszczowa 10  219/11/  6 1709'
2017/18 Hetman Włoszczowa 4 11/  6/  3   883'
2018/19 Hetman Włoszczowa 5 1 222/16/  6 2034'
2019/20 Granat Skarżysko-Kamienna 3   6/  2/12   673'
2020/21 Orlicz Suchedniów 2  1  4/  0/  3   274'
2020/21 Orlicz II Suchedniów    1/  0/  0     24'
2022/23 Wicher Miedziana Góra 6 (1)  1  9/  4/  3   853'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 65 (1) 1+1 13130/86/36 11681'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Łukasz Piotrowski.


14 SIE 17:00Naprzód 0 — 0 Wicherkl. okręg.
 
21 SIE 17:00Wicher 2 — 2 Victoria 2015kl. okręg.
 
27 SIE 11:00Świt 2 — 2 Wicherkl. okręg.
 
30 SIE 16:45Star II 1 — 2 WicherPuchar okr.
 
WRZ 17:00Wicher 1 — 0 Bucoviakl. okręg.
 
10 WRZ 15:00Polonia Białogon 3 — 0 Wicherkl. okręg.
2045'  
46' Grzegorz Pacholczak
13 WRZ 16:00Wicher 2 — 1 Korona SA K.Puchar okr.
3290'  
18 WRZ 16:00Wicher 3 — 4 Gród Ć.kl. okręg.
2059'  
60' Grzegorz Pacholczak
25 WRZ 16:00Arka 0 — 1 Wicherkl. okręg.
2084'  
84' 85' Mirosław Słoń
PAŹ 15:30Wicher 3 — 1 Piast S.kl. okręg.
2051'  
52' Wojciech Mazur
PAŹ 15:00Piaskowianka 2 — 0 Wicherkl. okręg.
2059'  
60' Karol Piwowarczyk
12 PAŹ 15:15Wicher 2 — 4 NeptunPuchar okr.
965'  
68' 26' Karol Piwowarczyk
15 PAŹ 13:00Wicher 0 — 1 Sparta D.kl. okręg.
890'  
23 PAŹ 14:00Unia 2 — 1 Wicherkl. okręg.
1190'  
46'
29 PAŹ 13:15Wicher 0 — 2 Hetmankl. okręg.
885'  
64' 86' Igor Wiśniewski
LIS 14:00OKS Opatów 0 — 4 Wicherkl. okręg.
 
13 LIS 13:00Łysica 3 — 1 Wicherkl. okręg.
1145'  
69' 46' Krystian Rodzim
19 LIS 13:00Wicher 3 — 1 Zenitkl. okręg.
1190'  
15' 39'
18 MAR 11:00Wicher 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
 
26 MAR 15:00Victoria 2015 4 — 2 Wicherkl. okręg.
 
KWI 14:00Wicher 2 — 0 Świtkl. okręg.
 
KWI 13:00Bucovia 0 — 4 Wicherkl. okręg.
 
15 KWI 17:00Wicher 5 — 2 Polonia Białogonkl. okręg.
 
23 KWI 16:00Gród Ć. 1 — 1 Wicherkl. okręg.
 
29 KWI 16:00Wicher 2 — 0 Arkakl. okręg.
 
MAJ 17:00Piast S. 0 — 2 Wicherkl. okręg.
 
13 MAJ 17:00Wicher 1 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
 
20 MAJ 17:00Sparta D. 4 — 2 Wicherkl. okręg.
 
27 MAJ 16:00Wicher 3 — 0 Uniakl. okręg.
 
CZE 17:00Hetman 4 — 0 Wicherkl. okręg.
 
CZE 15:00Wicher 1 — 2 OKS Opatówkl. okręg.
 
11 CZE 17:00Wicher 3 — 10 Łysicakl. okręg.
 
17 CZE 16:00Zenit 1 — 5 Wicherkl. okręg.