Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,681
· Najnowszy użytkownik: blocks915lj
Statystyki
statystyka
Mateusz Bera (15)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Bera
Data urodzenia:07 czerwca 2005
Wiek:15 l 29 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KKP Korona II Kielce

Przebieg kariery:
2018/19 KKP Korona Kielce  
2018/19KKP Korona II Kielce  
2019/20KKP Korona III Kielce    1/  1/  0     80'
2019/20 KKP Korona II Kielce  

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  0     80'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 09:00GKS Nowiny 3 — 5 Korona IIŚLTS
 
WRZ 17:00Korona II 6 — 3 MKS ZdrójŚLTS
 
WRZ 17:30Piaskowianka 4 — 13 KKP Korona IIIkl. okręg.
   
10 WRZ 17:00Arka 0 — 2 KKP Korona IIIkl. okręg.
 180'  
11 WRZ 17:00Korona II 6 — 3 GranatŚLTS
 
14 WRZ 12:30KP KSZO 1929 0 — 3 Korona IIŚLTS
 
15 WRZ 10:00KKP Korona III 5 — 3 Uniakl. okręg.
   
22 WRZ 11:00Juventa 2 — 9 Korona IIŚLTS
 
22 WRZ 11:30Polanie 3 — 3 KKP Korona IIIkl. okręg.
 1  
24 WRZ 17:00Orlęta 2 — 5 Korona IIŚLTS
 
28 WRZ 12:00Korona II 2 — 1 GKS NowinyŚLTS
 
PAŹ 11:00MKS Zdrój 1 — 5 Korona IIŚLTS
 
PAŹ 10:00KKP Korona III 9 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
   
19 PAŹ 09:00Granat 1 — 3 Korona IIŚLTS
 
20 PAŹ 10:00KKP Korona III 3 — 2 Arkakl. okręg.
   
26 PAŹ 11:30Unia 1 — 7 KKP Korona IIIkl. okręg.
   
26 PAŹ 13:00Korona II 5 — 0 KP KSZO 1929ŚLTS
 
LIS 11:00Korona II 4 — 7 JuventaŚLTS
 
LIS 13:00KKP Korona III 16 — 1 Polaniekl. okręg.
 1  
LIS 11:00Korona II 3 — 4 OrlętaŚLTS