Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Busko-Zdrój
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Wiktor Jakubowski (14)
Imię:Wiktor
Nazwisko:Jakubowski
Data urodzenia:09 grudnia 2007
Wiek:14 l 41 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Korona SA II Kielce

Przebieg kariery:
2018/19 KKP Korona Kielce (trampk. mł.)  
2018/19 KKP Korona Kielce (młodz. st.)  
2018/19KKP Korona II Kielce (młodz. st.) 4   8/  8/  0   480'
2018/19KKP Korona II Kielce (trampk. mł.) 1 
2019/20 KKP Korona Kielce (młodz. st.) 6   7/  7/  0   420'
2019/20 KKP Korona II Kielce (trampk. st.)  
2019/20KKP Korona III Kielce (trampk. st.)  
2019/20KKP Korona II Kielce (trampk. mł.) 3   2/  2/  0   160'
2020/21 KKP Korona Kielce (jun. mł.)    0/  0/  2     71'
2020/21 KKP Korona Kielce (trampk. mł.)  
2020/21 KKP Korona II Kielce (trampk. st.)  
2021/22Korona Kielce (trampk. st.) 3 10/10/  0   800'
2021/22 Korona SA II Kielce (jun. mł.)  

Analityka statystyczna:
Razem: 17 27/27/  2 1931'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


28 SIE 10:00Korona II 17 — 0 OrlętaŚLJM
 
29 SIE 12:30Korona 15 — 1 Stalkl. okręg.
1880'  
31 SIE 16:00AP Star/Juventa 1 — 4 Korona IIŚLJM
 
WRZ 17:00Korona 13 — 0 Spartakuskl. okręg.
1880'  
50'
WRZ 10:00Korona II 1 — 1 GKS NowinyŚLJM
 
WRZ 17:00Orlicz 2 — 12 Koronakl. okręg.
1880'  
WRZ 17:00Granat 3 — 1 Korona IIŚLJM
 
11 WRZ 12:00Korona II 6 — 0 KP KSZO 1929ŚLJM
 
18 WRZ 11:00Arka 0 — 8 Korona IIŚLJM
 
19 WRZ 12:30Korona 13 — 0 Kiełkl. okręg.
1880'  
11' 72'
21 WRZ 17:00Góral 1 — 4 Koronakl. okręg.
1880'  
22 WRZ 16:30Korona II 2 — 2 KKP KoronaŚLJM
 
25 WRZ 13:00Orlęta 0 — 6 Korona IIŚLJM
 
PAŹ 10:00Korona II 16 — 0 AP Star/JuventaŚLJM
 
PAŹ 11:00Stal 4 — 7 Koronakl. okręg.
1880'  
10 PAŹ 11:00GKS Nowiny 1 — 6 Korona IIŚLJM
 
13 PAŹ 15:00Korona II 1 — 1 GranatŚLJM
 
16 PAŹ 10:00Korona 18 — 0 Orliczkl. okręg.
1880'  
19 PAŹ 17:30Spartakus 0 — 12 Koronakl. okręg.
1880'  
22 PAŹ 19:00Kieł 2 — 10 Koronakl. okręg.
1880'  
23 PAŹ 12:00KP KSZO 1929 0 — 3 Korona IIŚLJM
 
30 PAŹ 09:00Korona II 7 — 0 ArkaŚLJM
 
30 PAŹ 10:00Korona 13 — 1 Góralkl. okręg.
1880'  
LIS 12:00KKP Korona 0 — 2 Korona IIŚLJM