Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Nowińska LF
Nowińska LF
1 NLF
Amatorska NLF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Mateusz Jugo (16)
Imię:Mateusz
Nazwisko:Jugo
Data urodzenia:28 lutego 2008
Wiek:15 l 273 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KKP Korona Kielce

Przebieg kariery:
2018/19 KKP Korona Kielce (młodz. st.)  
2018/19KKP Korona II Kielce (młodz. st.)  
2018/19 KKP Korona Kielce (młodz. mł.)  
2018/19KKP Korona II Kielce (młodz. mł.)    1/  1/  0     60'
2019/20KKP Korona II Kielce (młodz. st.) 1 
2020/21 KKP Korona II Kielce (trampk. mł.)   114/14/  0 1120'
2020/21KKP Korona III Kielce (trampk. mł.)  
2021/22 KKP Korona III Kielce (trampk. st.) 2  218/18/  0 1440'
2021/22 KKP Korona Kielce (trampk. st.)  
2021/22 KKP Korona IV Kielce (trampk. st.)  
2021/22 KKP Korona II Kielce (trampk. st.)  
2021/22 KKP Korona II Kielce (trampk. mł.)  
2022/23 KKP Korona Kielce (trampk. st.)    0/  0/  1     28'
2022/23 KKP Korona II Kielce (trampk. st.) 5 0+1 217/17/  0 1360'
2022/23 KKP Korona III Kielce (trampk. st.)    1/  1/  0     80'
2022/23 KKP Korona Kielce (jun. mł.)    0/  0/  2     65'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 8 0+1 551/51/  3 4153'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 11:00KKP Korona 1 — 3 HutnikCLJ
3528'  
53' Adam Hańćko
27 SIE 09:30Star 2 — 4 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
28 SIE 11:00KKP Korona III 7 — 1 NeptunŚLTS1
 
28 SIE 13:30Górnik 2 — 4 KKP KoronaCLJ
 
31 SIE 14:00KKP Korona II 1 — 4 KKP Korona IIIŚLTS1
3580'  
WRZ 12:30KKP Korona 4 — 4 WisłaCLJ
 
WRZ 13:00Wisła Junior 1 — 1 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
WRZ 15:00KKP Korona III 7 — 2 Victoria 2015ŚLTS1
 
WRZ 17:30Star 0 — 2 KKP Korona IIIŚLTS1
 
WRZ 18:30Pogoń 0 — 5 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
10 WRZ 10:00Neptun 2 — 2 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
10 WRZ 11:00KKP Korona III 3 — 3 KoronaŚLTS1
 
11 WRZ 12:00Siarka 6 — 3 KKP KoronaCLJ
 
17 WRZ 09:00Korona 9 — 1 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
17 WRZ 12:00KKP Korona 0 — 7 StalCLJ
 
18 WRZ 12:00KKP Korona III 13 — 0 Wisła JuniorŚLTS1
 
24 WRZ 10:00KKP Korona II 13 — 3 Victoria 2015ŚLTS1
580'  
26'
24 WRZ 10:00Pogoń 1 — 10 KKP Korona IIIŚLTS1
 
24 WRZ 15:00KKP Korona 1 — 2 SandecjaCLJ
 
PAŹ 10:00Neptun 0 — 5 KKP Korona IIIŚLTS1
 
PAŹ 12:00KKP Korona II 0 — 2 StarŚLTS1
3580'  
PAŹ 16:00Cracovia 1 — 0 KKP KoronaCLJ
 
PAŹ 10:00KKP Korona III 2 — 2 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
PAŹ 13:30Hutnik 10 — 0 KKP KoronaCLJ
 
15 PAŹ 12:00KKP Korona 1 — 0 GórnikCLJ
35  
16 PAŹ 10:00KKP Korona II 2 — 0 Wisła JuniorŚLTS1
35  
16 PAŹ 12:00Victoria 2015 1 — 7 KKP Korona IIIŚLTS1
 
22 PAŹ 10:00KKP Korona II 9 — 1 PogońŚLTS1
 
22 PAŹ 12:00Wisła 2 — 2 KKP KoronaCLJ
 
23 PAŹ 12:00KKP Korona III 1 — 1 StarŚLTS1
 
29 PAŹ 12:00KKP Korona II 0 — 4 NeptunŚLTS1
 
29 PAŹ 14:15Korona 1 — 4 KKP Korona IIIŚLTS1
 
30 PAŹ 12:00KKP Korona 3 — 1 SiarkaCLJ
 
LIS 10:00KKP Korona II 1 — 2 KoronaŚLTS1
 
LIS 10:30Wisła Junior 1 — 0 KKP Korona IIIŚLTS1
 
LIS 17:45KKP Korona III 5 — 0 PogońŚLTS1
 
12 LIS 12:00Sandecja 3 — 2 KKP KoronaCLJ
 
13 LIS 10:00Victoria 2015 4 — 5 KKP Korona IIŚLTS1
 
15 LIS 14:00Stal 5 — 0 KKP KoronaCLJ
 
19 LIS 12:00KKP Korona 1 — 5 CracoviaCLJ
 
25 MAR 10:00KKP Korona II 16 — 0 Victoria 2015ŚLTS1
 
26 MAR 14:00Orlęta 0 — 3 KKP KoronaŚLJM
 
KWI 10:00KKP Korona III 2 — 2 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
41'
Sparta 0 — 3 KKP KoronaŚLJM
 
KWI 10:00KKP Korona 1 — 2 StarŚLJM
 
11 KWI 10:00KKP Korona II 3 — 1 StarŚLTS1
35  
11 KWI 13:30Astra 1 — 3 KKP KoronaŚLJM
 
14 KWI 19:00Neptun 2 — 7 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
16 KWI 15:30KKP Korona 13 — 0 GKS NowinyŚLJM
 
23 KWI 12:00KKP Korona II 4 — 5 Wisła JuniorŚLTS1
3580'  
23 KWI 17:15Korona II 0 — 1 KKP KoronaŚLJM
 
29 KWI 11:00KKP Korona II 3 — 1 GKS NowinyŚLTS1
3580'  
MAJ 15:00AKS 1947 0 — 8 KKP KoronaŚLJM
 
MAJ 16:00Sport CK 2 — 10 KKP Korona IIŚLTS1
 
MAJ 10:00Victoria 2015 1 — 10 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
15'
MAJ 13:00KKP Korona 8 — 0 PogońŚLJM
 
13 MAJ 16:30KKP Korona 2 — 2 Korona IIŚLJM
 
14 MAJ 10:00KKP Korona II 2 — 4 KKP Korona IIIŚLTS1
 
20 MAJ 10:30Star 3 — 6 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
11'
20 MAJ 18:00KKP Korona 2 — 0 PogońŚLJM
 
28 MAJ 10:00KKP Korona II 6 — 0 NeptunŚLTS1
3580'  
28 MAJ 14:15Orlęta 1 — 4 KKP KoronaŚLJM
 
31 MAJ 15:30Korona II 1 — 0 KKP KoronaŚLJM
 
CZE 17:00Pogoń 1 — 4 KKP KoronaŚLJM
2731'  
60' Mateusz Fiuk
CZE 10:00Wisła Junior 3 — 3 KKP Korona IIŚLTS1
3580'  
10 CZE 17:00GKS Nowiny 2 — 2 KKP Korona IIŚLTS1
35  
73'
11 CZE 14:00KKP Korona 7 — 1 OrlętaŚLJM
1534'  
57' Mateusz Fiuk
17 CZE 11:00KKP Korona II 5 — 1 Sport CKŚLTS1
3580'  
48'
18 CZE 16:00Górnik 2 — 1 KKP KoronaCLJ
 
22 CZE 13:30KKP Korona 3 — 1 GórnikCLJ