Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 52

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 69,657
· Najnowszy użytkownik: boil728nu
Statystyki
statystyka
Hubert Połoński (16)
Imię:Hubert
Nazwisko:Połoński
Data urodzenia:10 paĽdziernika 2003
Wiek:16 l 8 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zenit Chmielnik

Przebieg kariery:
2018/19 Zenit Chmielnik   1  1/  0/  8   410'
2019/20 Zenit Chmielnik  

Analityka statystyczna:
Razem:   1  1/  0/  8   410'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 13:00Zenit 3 — 5 Nidakl. okręg.
 
15 WRZ 13:00Zenit 3 — 2 Nidzicakl. okręg.
18  
23 WRZ 10:00Moravia 1 — 2 Zenitkl. okręg.
379'  
12' Marcin B±k
29 WRZ 13:00Zenit 0 — 0 Naprzódkl. okręg.
1845'  
46' Piotr Chabik
PA¬ 13:00Deko 2 — 8 Zenitkl. okręg.
1839'  
52' Kamil Olszewski
20 PA¬ 10:00Sparta 1 — 4 Zenitkl. okręg.
1825'  
66' Marcin B±k
LIS 10:30Zenit 10 — 3 Uniakl. okręg.
1828'  
63' Patryk Ku¶mierek
31 MAR 12:00Nida 0 — 4 Zenitkl. okręg.
1845'  
46' Marcin B±k
13 KWI 13:00Nidzica 1 — 8 Zenitkl. okręg.
1345'  
46' Bartłomiej Matysek
27 KWI 11:00Zenit 11 — 1 Moraviakl. okręg.
 
MAJ 13:00Naprzód 2 — 2 Zenitkl. okręg.
18  
MAJ 14:00Zenit 8 — 0 Dekokl. okręg.
1859'  
60' 60' Wiktor Kielian
18 MAJ 14:00Zenit 2 — 0 Spartakl. okręg.
1845'  
46' Marcin B±k
26 MAJ 15:00Unia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
18