Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 71

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Kacper Kłos (18)
Imię:Kacper
Nazwisko:Kłos
Data urodzenia:26 maja 2006
Wiek:18 l 19 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:TS 1946 Nida Pińczów

Przebieg kariery:
2018/19Football Academy Pińczów (młodz. st.) 7 12/12/  0   720'
2019/20 Football Academy Pińczów (trampk. mł.) 1 10/10/  0   800'
2020/21TS 1946 Nida Pińczów (trampk. st.) 1  116/16/  0 1280'
2021/22 TS 1946 Nida Pińczów (jun. mł.) 1 1 318/17/  0 1475'
2022/23 TS 1946 Nida Pińczów (jun. st.)    2/  1/  8   337'
2022/23 TS 1946 Nida Pińczów (jun. mł.) 8 (1)  2  9/  8/  1   810'
2023/24 TS 1946 Nida Pińczów   1  1/  0/  3     82'
2023/24 TS 1946 Nida Pińczów (jun. st.)    1/  1/  0     90'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 18 (1) 1 769/65/12 5594'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 SIE 17:00Wicher 3 — 4 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
19 SIE 17:00TS 1946 Nida 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
66'  
85' Jacek Kempkiewicz
26 SIE 10:00TS 1946 Nida 3 — 0 Zryw 2021kl. okręg.
 
27 SIE 17:30Unia 1 — 3 TS 1946 Nidakl. okręg.
19  
29 SIE 17:00TS 1946 Nida 2 — 2 Uniakl. okręg.
 
WRZ 13:00Moravia 3 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
WRZ 16:00TS 1946 Nida 1 — 0 Sparta D.kl. okręg.
148'  
83' Artur Garula
WRZ 17:00TS 1946 Nida 5 — 1 Bucoviakl. okręg.
1390'  
10 WRZ 14:00Deko 5 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
10 WRZ 16:00Sparta K. W. 0 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
41'  
90' Sebastian Zając
16 WRZ 10:00TS 1946 Nida 8 — 0 Partyzantkl. okręg.
 
17 WRZ 16:00Victoria 2015 2 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
4  
20 WRZ 16:30Partyzant W. 2 — 3 TS 1946 NidaPuchar okr.
467'  
57' 68' Michał Kaliciński
23 WRZ 14:00TS 1946 Nida 1 — 3 Góralkl. okręg.
 
30 WRZ 10:00Zryw 2021 1 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
PAŹ 15:00Świt Ć. 2 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
PAŹ 15:30TS 1946 Nida 0 — 4 Korona IIPuchar okr.
 
PAŹ 10:00Unia 1 — 3 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
PAŹ 15:00TS 1946 Nida 2 — 0 Gród Ć.kl. okręg.
 
14 PAŹ 10:00TS 1946 Nida 1 — 5 Moraviakl. okręg.
 
15 PAŹ 15:00Piaskowianka 1 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
1  
21 PAŹ 12:00Bucovia 4 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
22 PAŹ 14:00TS 1946 Nida 3 — 2 Orliczkl. okręg.
 
29 PAŹ 13:00Kamienna 0 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
LIS 11:00TS 1946 Nida 1 — 2 Partyzant W.kl. okręg.
 
LIS 12:00Partyzant 2 — 5 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
12 LIS 13:00ŁKS Łagów 4 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
18 LIS 10:00TS 1946 Nida 3 — 0 Dekokl. okręg.
 
18 LIS 12:00TS 1946 Nida 2 — 2 Partyzant R.kl. okręg.
 
17 MAR 14:00TS 1946 Nida 2 — 4 Wicherkl. okręg.
 
24 MAR 15:00Naprzód 1 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
30 MAR 15:00TS 1946 Nida 0 — 0 Uniakl. okręg.
 
KWI 16:00Sparta D. 0 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
14 KWI 16:00TS 1946 Nida 1 — 3 Sparta K. W.kl. okręg.
 
21 KWI 16:00TS 1946 Nida 0 — 1 Victoria 2015kl. okręg.
 
28 KWI 16:00Góral 2 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
MAJ 17:00TS 1946 Nida 0 — 1 Świt Ć.kl. okręg.
 
12 MAJ 17:00Gród Ć. 1 — 2 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
19 MAJ 17:00TS 1946 Nida 0 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
 
25 MAJ 14:00Orlicz 7 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
 
30 MAJ 15:00TS 1946 Nida 1 — 3 Kamiennakl. okręg.
 
CZE 17:00TS 1946 Nida 0 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
12 CZE 17:20Partyzant W. 1 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.