Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 32

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 46,573
· Najnowszy użytkownik: Gerberes7
Statystyki
statystyka

Jakub Szymczyk (11)
ImięJakub
Nazwisko:Szymczyk
Data urodzenia:11 pa�dziernika 2007
Wiek:11 l 10 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KKP Korona Kielce
Przebieg kariery:
2018/19KKP Korona Kielce  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 09:00Gród 0 — 4 KKP Koronakl. okręg.
   
WRZ 18:30KKP Korona 3 — 0 Lubrzankakl. okręg.
   
WRZ 12:00Wicher 0 — 6 KKP Koronakl. okręg.
 1  
15 WRZ 13:00KKP Korona 9 — 0 MSS-Klonówkakl. okręg.
 1  
22 WRZ 08:30¦AS 3 — 1 KKP Koronakl. okręg.
 1  
30 WRZ 09:30KKP Korona 4 — 1 Gródkl. okręg.
   
PA¬ 11:00Lubrzanka 2 — 8 KKP Koronakl. okręg.
 1  
14 PA¬ 13:00KKP Korona 10 — 0 Wicherkl. okręg.
 12  
20 PA¬ 11:00MSS-Klonówka 0 — 12 KKP Koronakl. okręg.
 1