Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Dawid Łakomiec (16)
Imię:Dawid
Nazwisko:Łakomiec
Data urodzenia:26 maja 2007
Wiek:16 l 13 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:KS Smyków

Przebieg kariery:
2018/19KS Smyków (młodz. mł.)  20/20/  0 1200'
2019/20KS Smyków (młodz. st.) 2   5/  5/  0   300'
2020/21KS Smyków (trampk. mł.) 5 16/16/  0 1280'
2021/22 KS Smyków (trampk. st.) 1 17/17/  0 1360'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 8 58/58/  0 4140'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00KS Smyków 2 — 5 Dekokl. okręg.
1880'  
WRZ 17:00Wicher 6 — 2 KS Smykówkl. okręg.
480'  
74'
11 WRZ 10:30Sokół 5 — 3 KS Smykówkl. okręg.
1880'  
19 WRZ 12:00Neptun 3 — 0 KS Smykówkl. okręg.
 
23 WRZ 16:45KS Smyków 3 — 4 Zrywkl. okręg.
1880'  
80'
PAŹ 13:00KS Smyków 0 — 4 Wicherkl. okręg.
480'  
16 PAŹ 15:00KS Smyków 2 — 3 Sokółkl. okręg.
1880'  
20 PAŹ 15:00Deko 3 — 1 KS Smykówkl. okręg.
1880'  
23 PAŹ 13:30KS Smyków 1 — 1 Neptunkl. okręg.
1880'  
30 PAŹ 11:00Zryw 1 — 2 KS Smykówkl. okręg.
480'  
24 KWI 13:30KS Smyków 1 — 4 Wicherkl. okręg.
880'  
30 KWI 11:00Zryw 4 — 0 KS Smykówkl. okręg.
880'  
MAJ 10:30KS Smyków 5 — 2 Neptunkl. okręg.
880'  
16 MAJ 18:00Kieł 2 — 8 KS Smykówkl. okręg.
880'  
27 MAJ 18:00Wicher 2 — 1 KS Smykówkl. okręg.
880'  
CZE 17:30KS Smyków 2 — 2 Zrywkl. okręg.
880'  
CZE 18:00KS Smyków 2 — 3 Kiełkl. okręg.
880'  
12 CZE 10:00Neptun 5 — 1 KS Smykówkl. okręg.
880'