Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Nowińska LF
Nowińska LF
1 NLF
Amatorska NLF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Krystian Główczyński (30)
Imię:Krystian
Nazwisko:Główczyński
Data urodzenia:24 listopada 1993
Wiek:30 l 11 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ULKS Łączna

Przebieg kariery:
2018/19 ULKS Łączna    1/  0/  0     45'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  0/  0     45'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


26 SIE 11:00ULKS Łączna 12 — 0 KS Kamienna W.klasa B
 
WRZ 11:00Orlicz II 3 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
15 WRZ 11:00Futsal 3 — 3 ULKS Łącznaklasa B
 
23 WRZ 11:00ULKS Łączna 2 — 3 Skałaklasa B
 
30 WRZ 11:00Radiator$ 5 — 2 ULKS Łącznaklasa B
 
PAŹ 11:00ULKS Łączna 2 — 0 Płomieńklasa B
1445'  
46' Krzysztof Bałchanowski
14 PAŹ 11:00ULKS Łączna 4 — 3 GLKS Fałkówklasa B
 
21 PAŹ 14:00Victoria 2 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
28 PAŹ 11:00ULKS Łączna 4 — 0 KS Smykówklasa B
 
LIS 13:00Czarnovia 6 — 2 ULKS Łącznaklasa B
 
31 MAR 14:00KS Kamienna W. 0 — 0 ULKS Łącznaklasa B
 
KWI 16:00ULKS Łączna 1 — 0 Orlicz IIklasa B
 
20 KWI 11:00ULKS Łączna 2 — 3 Futsalklasa B
 
28 KWI 15:00Skała 2 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
MAJ 11:00ULKS Łączna 1 — 2 Radiator$klasa B
 
11 MAJ 16:00Płomień 1 — 1 ULKS Łącznaklasa B
 
18 MAJ 14:00GLKS Fałków 1 — 4 ULKS Łącznaklasa B
 
25 MAJ 17:00ULKS Łączna 0 — 3 Victoriaklasa B
 
CZE 16:00KS Smyków 1 — 5 ULKS Łącznaklasa B
 
CZE 11:00ULKS Łączna 2 — 3 Czarnoviaklasa B