Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Michał D±browski (29)
Imię:Michał
Nazwisko:D±browski
Data urodzenia:22 listopada 1991
Wiek:29 l 10 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:OKS Wielowie¶

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 LZS Samborzec    9/  4/  3   662'
2011/12OKS Wielowie¶  

Analityka statystyczna:
Razem:    9/  4/  3   662'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Michał D±browski.


15 SIE 17:15Unia 5 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 24'  
67' Kacper Lamch
22 SIE 17:00LZS Samborzec 2 — 1 Astrakl. okręg.
 90'  
25 SIE 17:00Baszta 3 — 4 LZS SamborzecPuchar okr.
   
29 SIE 17:00Nidzianka 3 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 24'  
25' Paweł Surowiec
WRZ 17:00Wicher 4 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
12 WRZ 16:00LZS Samborzec 5 — 3 Zenitkl. okręg.
 
19 WRZ 16:00Koprzywianka 0 — 4 LZS Samborzeckl. okręg.
 
26 WRZ 16:00LZS Samborzec 2 — 2 Zrywkl. okręg.
 
29 WRZ 15:30LZS Samborzec 3 — 2 PogońPuchar okr.
   
PA¬ 15:00OKS Opatów 1 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
10 PA¬ 15:00LZS Samborzec 2 — 1 Victoriakl. okręg.
 
17 PA¬ 15:00Sokół R. 2 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 
20 PA¬ 15:00LZS Samborzec 0 — 3 AlitPuchar okr.
   
24 PA¬ 14:00LZS Samborzec 2 — 1 Sparta D.kl. okręg.
 
30 PA¬ 11:00Moravia 1 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 
LIS 13:00LZS Samborzec 1 — 0 Klimontowiankakl. okręg.
 
11 LIS 12:00Jandar 7 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 
14 LIS 12:00LZS Samborzec 3 — 2 GKS Rudkikl. okręg.
 
19 MAR 11:00LZS Samborzec 5 — 4 Uniakl. okręg.
 
27 MAR 15:00Astra 0 — 5 LZS Samborzeckl. okręg.
 
KWI 10:30LZS Samborzec 1 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
KWI 10:30LZS Samborzec 2 — 1 Wicherkl. okręg.
 
17 KWI 16:00Zenit 2 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 64'  
65' Michał Szczepański
23 KWI 10:00LZS Samborzec 2 — 4 Koprzywiankakl. okręg.
 13'  
78' Marek Kulczycki
30 KWI 17:00Zryw 1 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 53'  
54' Marek Mrzygłód
MAJ 10:00LZS Samborzec 5 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
 90'  
MAJ 17:00Victoria 4 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
 90'  
15 MAJ 10:30LZS Samborzec 2 — 3 Sokół R.kl. okręg.
 24'  
25' Bartłomiej G±siorek
22 MAJ 17:00Sparta D. 7 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 21'  
70' Marek Kulczycki
29 MAJ 10:30LZS Samborzec 3 — 5 Moraviakl. okręg.
 79'  
80' Paweł Biało
CZE 17:00Klimontowianka 0 — 2 LZS Samborzeckl. okręg.
 90'  
12 CZE 17:00LZS Samborzec 2 — 4 Jandarkl. okręg.
 
19 CZE 17:00GKS Rudki 3 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.