Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ŚLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Emil Gonciarz (43) Imię: | Emil | Nazwisko: | Gonciarz | Data urodzenia: | 19 lutego 1981 | Wiek: | 43 l 37 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Victoria Mniów |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
Galerie (2) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Emil Gonciarz.
16 SIE 17:00Gród 6 — 0 Spartakl. okręg.
| 23 SIE 11:00Granat 1 — 1 KS Kamienna W.klasa B
81
| 23 SIE 17:00Wicher 0 — 4 Gródkl. okręg.
| 30 SIE 13:30KS Kamienna W. 4 — 3 Łysica IIklasa B
8190'
| 30 SIE 17:00Gród 1 — 1 Stalkl. okręg.
| 2 WRZ 16:30AKS 2 — 4 GródPuchar okr.
| 6 WRZ 11:00Unia 1 — 1 KS Kamienna W.klasa B
| 6 WRZ 16:00Granat 4 — 0 Gródkl. okręg.
| 13 WRZ 14:00KS Kamienna W. 0 — 2 Radiator$klasa B
81
| 13 WRZ 16:00Gród 2 — 0 Zenitkl. okręg.
| 20 WRZ 11:30Akademia Piłkarska Korona 5 — 0 KS Kamienna W.klasa B
| 20 WRZ 16:00Polanie 1 — 3 Gródkl. okręg.
| 23 WRZ 15:30MSS-Klonówka 3 — 1 GródPuchar okr.
| 27 WRZ 14:00KS Kamienna W. 2 — 4 Płomieńklasa B
8190'
| 27 WRZ 15:00Gród 4 — 0 Wisła N. K.kl. okręg.
| 3 PAŹ 15:00GKS Nowiny 2 — 1 Gródkl. okręg.
| 4 PAŹ 15:00KS Smyków 2 — 3 KS Kamienna W.klasa B
81
| 11 PAŹ 14:00KS Kamienna W. 2 — 8 Tęczaklasa B
| 11 PAŹ 15:00Gród 0 — 0 Koprzywiankakl. okręg.
| 18 PAŹ 11:00Polonia Białogon 6 — 0 KS Kamienna W.klasa B
8190'
| 24 PAŹ 14:00Orlicz 3 — 0 Gródkl. okręg.
| 31 PAŹ 13:00KS Kamienna W. 4 — 1 ULKS Łącznaklasa B
| 31 PAŹ 14:00Gród 4 — 1 Zieleńkl. okręg.
| 8 LIS 13:00Orlęta 0 — 2 Gródkl. okręg.
| 11 LIS 12:00Gród 0 — 1 Moraviakl. okręg.
| 15 LIS 12:00Piast S. 3 — 0 Gródkl. okręg.
| 21 LIS 11:00Gród 2 — 0 Starkl. okręg.
| 3 KWI 14:00KS Kamienna W. 0 — 1 Granatklasa B
| 10 KWI 11:00Granat 4 — 2 ULKS Łącznaklasa B
| Łysica II 0 — 3 Granatklasa B
| 1 MAJ 12:30Granat 2 — 0 Uniaklasa B
8190'
| 8 MAJ 14:00Radiator$ 6 — 0 Granatklasa B
190'
| 15 MAJ 11:00Appk 3 — 5 Granatklasa B
| 22 MAJ 11:00Płomień 1 — 3 Granatklasa B
| 26 MAJ 16:00Granat 1 — 2 KS Smykówklasa B
| 29 MAJ 11:00Tęcza 5 — 1 Granatklasa B
| 5 CZE 11:00Granat 3 — 0 Polonia Białogonklasa B
|
|