Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,617
· Najnowszy użytkownik: Kosmalase50z
Statystyki
statystyka
Karol Pabis (13)
Imię:Karol
Nazwisko:Pabis
Data urodzenia:07 czerwca 2007
Wiek:13 l 28 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlęta Kielce

Przebieg kariery:
2019/20 Orlęta Kielce  
2019/20 Orlęta Kielce  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00KKP Korona 5 — 0 OrlętaŚLMS
 
WRZ 17:00Orlęta 1 — 3 SOAP KadetŚLMS
23  
WRZ 11:00Granat 0 — 0 OrlętaŚLTM
 
WRZ 09:00AP SKS Star 2 — 2 OrlętaŚLMS
 
11 WRZ 17:00Orlęta 0 — 4 PogońŚLMS
 
14 WRZ 10:00KP KSZO 1929 5 — 0 OrlętaŚLTM
 
14 WRZ 13:00Wierna 2 — 0 OrlętaŚLMS
23  
17 WRZ 17:00Orlęta 3 — 2 AlitŚLTM
 
21 WRZ 09:30Orlęta 3 — 1 Football AcademyŚLTM
 
22 WRZ 09:00Juventa 3 — 0 OrlętaŚLMS
 
25 WRZ 16:00KKP Korona 2 — 0 OrlętaŚLTM
 
26 WRZ 17:00Orlęta 3 — 3 BasztaŚLMS
 
29 WRZ 09:30Orlęta 1 — 0 KKP KoronaŚLMS
 
29 WRZ 11:00Orlęta 4 — 0 GKS NowinyŚLTM
 
PAŹ 16:30GKS Nowiny 1 — 1 OrlętaŚLTM
 
PAŹ 10:00SOAP Kadet 1 — 2 OrlętaŚLMS
 
12 PAŹ 09:30Orlęta 2 — 0 GranatŚLTM
 
13 PAŹ 09:30Orlęta 0 — 4 AP SKS StarŚLMS
 
19 PAŹ 12:00Alit 0 — 7 OrlętaŚLTM
 
19 PAŹ 15:30Pogoń 8 — 0 OrlętaŚLMS
8  
26 PAŹ 09:30Orlęta 0 — 2 KP KSZO 1929ŚLTM
 
27 PAŹ 09:30Orlęta 0 — 3 WiernaŚLMS
33  
LIS 10:00Football Academy 0 — 3 OrlętaŚLTM
 
LIS 09:30Orlęta 1 — 2 JuventaŚLMS
33  
LIS 09:00Orlęta 2 — 6 KKP KoronaŚLTM
 
LIS 14:30Baszta 1 — 0 OrlętaŚLMS
33