Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Nikodem Waleron (13)
Imię:Nikodem
Nazwisko:Waleron
Data urodzenia:25 stycznia 2010
Wiek:13 l 15 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Piaskowianka Piaski

Przebieg kariery:
2019/20Naprzód Jędrzejów (młodz. mł.)    8/  8/  0   480'
2020/21Naprzód Jędrzejów (trampk. mł.)  
2020/21Naprzód Jędrzejów (młodz. st.)  
2021/22 Piaskowianka Piaski (młodz. st.)    1/  1/  0     60'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:    9/  9/  0   540'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:30Piaskowianka 3 — 2 GKS Imielnokl. okręg.
 
WRZ 09:00Unia 3 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 
11 WRZ 11:00Piaskowianka 1 — 14 DAP Kielcekl. okręg.
 
18 WRZ 11:00Piaskowianka 6 — 1 MGTS Działoszycekl. okręg.
 
PAŹ 11:00GKS Imielno 1 — 8 Piaskowiankakl. okręg.
 
PAŹ 13:00Piaskowianka 2 — 2 Uniakl. okręg.
1860'  
17 PAŹ 09:00DAP Kielce 8 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
 
24 PAŹ 09:00MGTS Działoszyce 1 — 4 Piaskowiankakl. okręg.
 
KWI 09:00Piaskowianka 5 — 1 Uniakl. okręg.
 
23 KWI 12:00GKS Imielno 2 — 8 Piaskowiankakl. okręg.
 
MAJ 13:00Nida 1 — 4 Piaskowiankakl. okręg.
 
11 MAJ 17:30Piaskowianka 1 — 4 Gródkl. okręg.
 
14 MAJ 09:00Piaskowianka 10 — 0 Nidakl. okręg.
 
21 MAJ 10:00Unia 1 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
 
28 MAJ 09:00Piaskowianka 5 — 2 GKS Imielnokl. okręg.
 
CZE 12:00Gród 4 — 5 Piaskowiankakl. okręg.