Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS.
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM; okr.: 1, 2.
Młodzik starszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety
II liga
III liga

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 21

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 28,303
· Najnowszy użytkownik: yscerra
Statystyki
statystyka
Patryk Jaworski (23)
ImięPatryk
Nazwisko:Jaworski
Data urodzenia:07 grudnia 1994
Wiek:23 l 10 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów
Przebieg kariery:
(1)Unia Sędziszów  
2010/11 Unia Sędziszów  
2010/11 Unia Sędziszów    1/  1/  1   102'
2011/12 Unia Sędziszów  12/12/  9 1193'
2011/12 Unia II Sędziszów   1  4/  1/  0   234'
2012/13 Unia Sędziszów 1  519/16/  3 1723'
2012/13 Unia Sędziszów   1  4/  3/  0   315'
2013/14 Unia Sędziszów  

Analityka statystyczna:
Razem: 1  740/33/13 3567'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Patryk Jaworski.


12 SIE 17:00Unia 2 — 1 TS 1946 Nida4 liga
   
15 SIE 17:00ŁKS Łagów 1 — 1 Unia4 liga
   
19 SIE 17:00Unia 3 — 3 Hetman4 liga
 90'  
26 SIE 17:00Naprzód 1 — 1 Unia4 liga
   
28 SIE 17:00Nida 1 — 3 Uniakl. okręg.
 90'  
WRZ 13:00Moravia 5 — 3 Uniakl. okręg.
 
WRZ 17:00Unia 3 — 1 Orlicz4 liga
 90'  
WRZ 13:00Unia 3 — 1 Spartakl. okręg.
 
WRZ 16:00Sparta 2 — 2 Unia4 liga
 90'  
15 WRZ 11:00Unia 2 — 1 Lubrzanka4 liga
1890'  
15 WRZ 13:00Zryw 1 — 5 Uniakl. okręg.
 
22 WRZ 13:00Unia 6 — 2 Piaskowiankakl. okręg.
 90'  
22 WRZ 16:00MKS Zdrój 0 — 1 Unia4 liga
 
29 WRZ 13:00Unia 5 — 1 Nidakl. okręg.
 45'  
37' 46' Karol Żebrowski
30 WRZ 15:00Unia 7 — 0 Sokół4 liga
   
PAŹ 13:00Unia 4 — 3 Moraviakl. okręg.
 90'  
PAŹ 15:00Partyzant 1 — 5 Unia4 liga
 10'  
81' Rafał Cielebała
13 PAŹ 13:00Sparta 4 — 3 Uniakl. okręg.
 
14 PAŹ 15:00Unia 1 — 1 KSZO 19294 liga
 90'  
17 PAŹ 15:00Piast C. 0 — 4 Unia S.Puchar okr.
   
20 PAŹ 13:00Unia 7 — 1 Zrywkl. okręg.
 
20 PAŹ 14:00Alit 2 — 2 Unia S.4 liga
 81'  
81' 82' Tomasz Zapalski
LIS 12:00Piaskowianka 2 — 0 Uniakl. okręg.
 
LIS 13:00Unia S. 2 — 3 Pogoń4 liga
 76'  
77' Tomasz Zapalski
10 LIS 11:00Orlęta 1 — 4 Unia S.4 liga
 90'  
18 LIS 12:00Unia S. 0 — 0 Spartakus4 liga
 90'  
25 LIS 12:00Lubrzanka II 1 — 0 Unia S.Puchar okr.
   
13 KWI 13:00Unia 1 — 2 Moraviakl. okręg.
   
20 KWI 13:00Sparta 3 — 2 Uniakl. okręg.
 
21 KWI 16:00Unia S. 4 — 2 Sparta K. W.4 liga
 11'  
80' Kamil Bratek
24 KWI 17:00Hetman 4 — 1 Unia S.4 liga
 31'  
60' Grzegorz Brożek
27 KWI 13:00Unia 6 — 4 Zrywkl. okręg.
 
27 KWI 16:00Lubrzanka 2 — 1 Unia S.4 liga
 90'  
MAJ 17:00Unia S. 1 — 0 MKS Zdrój4 liga
 90'  
74'
MAJ 13:00Piaskowianka 2 — 4 Uniakl. okręg.
 
MAJ 13:00Sokół 2 — 2 Unia S.4 liga
 90'  
11 MAJ 13:00Nida 11 — 5 Uniakl. okręg.
 
12 MAJ 17:00Unia S. 1 — 1 Partyzant4 liga
 90'  
15 MAJ 17:30Unia S. 1 — 2 Naprzód4 liga
 90'  
31' 17'
18 MAJ 13:00Moravia 3 — 6 Uniakl. okręg.
 
19 MAJ 17:00KSZO 1929 3 — 1 Unia S.4 liga
 
25 MAJ 13:00Unia 4 — 3 Spartakl. okręg.
 
26 MAJ 17:00Unia S. 1 — 1 Alit4 liga
 90'  
CZE 13:00Zryw 2 — 7 Uniakl. okręg.
 
CZE 17:00Pogoń 0 — 2 Unia S.4 liga
 90'  
CZE 13:00Unia 8 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
 
CZE 17:00Unia S. 3 — 1 ŁKS Łagów4 liga
 90'  
61'
12 CZE 17:30Orlicz 1 — 1 Unia S.4 liga
 
16 CZE 17:00TS 1946 Nida 5 — 0 Unia S.4 liga
 90'  
17 CZE 16:30Unia 10 — 1 Nidakl. okręg.
 
19 CZE 17:30Spartakus 1 — 1 Unia S.4 liga
 74'  
18' 75' Filip Kita
23 CZE 17:00Unia S. 0 — 0 Orlęta4 liga