Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Łukawski Igor (14)
Imię:Łukawski
Nazwisko:Igor
Data urodzenia:23 października 2007
Wiek:14 l 39 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zryw Zbigniewice

Przebieg kariery:
2020/21Zryw Zbigniewice (trampk. st.)  10/10/  0   800'
2021/22 Zryw Zbigniewice (jun. mł.)    5/  4/  5   556'

Analityka statystyczna:
Razem:  15/14/  5 1356'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


28 SIE 11:00Zryw 4 — 3 Marolkl. okręg.
890'  
31 SIE 17:00Zryw 0 — 5 Alitkl. okręg.
811'  
80' Jakub Pruś
WRZ 13:00Sparta 8 — 2 Zrywkl. okręg.
 
11 WRZ 11:00Cukrownik 6 — 0 Zrywkl. okręg.
845'  
46' Jakub Rak
18 WRZ 10:00Klimontowianka 7 — 2 Zrywkl. okręg.
890'  
21 WRZ 16:00Zryw 2 — 4 GKS Obrazówkl. okręg.
890'  
25 WRZ 10:00Marol 3 — 3 Zrywkl. okręg.
830'  
61' Krystian Banaś
PAŹ 12:00Alit 2 — 1 Zrywkl. okręg.
854'  
55' Bartłomiej Stępień
PAŹ 11:00Zryw 1 — 5 Spartakl. okręg.
845'  
46' Jakub Pruś
16 PAŹ 09:45GKS Obrazów 1 — 3 Zrywkl. okręg.
811'  
80' Mikołaj Strojewski
23 PAŹ 09:00Zryw 1 — 0 Cukrownikkl. okręg.
8  
30 PAŹ 09:00Zryw 0 — 8 Klimontowiankakl. okręg.
890'