Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Kacper Solpa (14)
Imię:Kacper
Nazwisko:Solpa
Data urodzenia:06 sierpnia 2008
Wiek:14 l 1 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zryw Zbigniewice

Przebieg kariery:
2020/21Zryw Zbigniewice (trampk. st.)  

Analityka statystyczna:
Razem:  
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


29 SIE 10:00Zryw 0 — 22 Alitkl. okręg.
13  
WRZ 16:00Zryw 0 — 18 Spartakl. okręg.
 
WRZ 10:00Marol 2 — 0 Zrywkl. okręg.
 
12 WRZ 11:30Zryw 1 — 10 Huragankl. okręg.
 
16 WRZ 16:00Klimontowianka 0 — 3 Zrywkl. okręg.
 
19 WRZ 11:00Zryw 3 — 1 GKS Obrazówkl. okręg.
 
22 WRZ 16:30Cukrownik 13 — 0 Zrywkl. okręg.
 
26 WRZ 12:00Alit 18 — 0 Zrywkl. okręg.
 
PAŹ 10:00Sparta 7 — 0 Zrywkl. okręg.
 
10 PAŹ 14:00Zryw 0 — 3 Marolkl. okręg.
 
21 PAŹ 16:00Huragan 13 — 1 Zrywkl. okręg.
 
24 PAŹ 11:00Zryw 0 — 1 Klimontowiankakl. okręg.
 
30 PAŹ 15:00GKS Obrazów 0 — 3 Zrywkl. okręg.
 
LIS 11:00Zryw 3 — 0 Cukrownikkl. okręg.
 
MAJ 16:00Sparta 13 — 0 Zrywkl. okręg.
 
15 MAJ 10:00Zryw 2 — 8 Huragankl. okręg.
 
18 MAJ 17:00Klimontowianka 6 — 0 Zrywkl. okręg.
 
CZE 17:00Marol 2 — 1 Zrywkl. okręg.
 
11 CZE 17:30GKS Obrazów 7 — 0 Zrywkl. okręg.
 
19 CZE 10:00Zryw 1 — 4 Cukrownikkl. okręg.