Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 2
locks479jj, ghs

· Łącznie użytkowników: 82,625
· Najnowszy użytkownik: locks479jj
Statystyki
statystyka
Radosław Tatar (26)
Imię:Radosław
Nazwisko:Tatar
Data urodzenia:07 czerwca 1994
Wiek:26 l 27 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:GLKS Krasocin

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 Krasocin/Bucovia  
2010/11 Krasocin/Bucovia    0/  0/  4     66'
2011/12 Krasocin/Bucovia   214/10/  0 1151'
2012/13 Krasocin/Bucovia   215/11/  0 1223'
2013/14 Bucovia Bukowa   113/  4/  2 1035'
2014/15 Bucovia Bukowa 2  216/  6/  3 1282'
2015/16 Bucovia Bukowa   3  8/  0/12   538'
2016/17 Bucovia Bukowa 3   6/  3/11   562'
2017/18 Bucovia Bukowa  
2017/18 GLKS Krasocin    0/  0/  1     36'

Analityka statystyczna:
Razem: 5  1072/34/33 5893'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (2) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Radosław Tatar.


13 SIE 17:00Bucovia 1 — 2 GKS Rudkikl. okręg.
19  
19 SIE 17:00Granat 6 — 0 Bucoviakl. okręg.
 
20 SIE 15:00LKS Bolmin 5 — 0 GLKS Krasocinklasa B
 
27 SIE 17:00Bucovia 4 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
 
WRZ 11:00Strzelec 2 — 0 GLKS Krasocinklasa B
2036'  
55' Mateusz Węgierek
WRZ 16:00Sparta K. W. 2 — 1 Bucoviakl. okręg.
 
WRZ 16:30Tęcza 3 — 0 BucoviaPuchar okr.
   
WRZ 17:00Deko 7 — 1 GLKS Krasocinklasa B
 
10 WRZ 16:00Bucovia 1 — 3 Starkl. okręg.
 
17 WRZ 11:00GLKS Krasocin 2 — 3 GKS Imielnoklasa B
 
17 WRZ 16:00Orlicz 3 — 1 Bucoviakl. okręg.
 
24 WRZ 15:00GKS Kluczewsko 2 — 1 GLKS Krasocinklasa B
 
24 WRZ 16:00Bucovia 3 — 1 Lechiakl. okręg.
 
PAŹ 11:00GLKS Krasocin 0 — 4 Startklasa B
 
PAŹ 15:00Zenit 3 — 1 Bucoviakl. okręg.
 
PAŹ 15:00Bucovia 1 — 0 Gródkl. okręg.
 
PAŹ 15:00LZS Czarnocin 3 — 3 GLKS Krasocinklasa B
 
15 PAŹ 11:00GLKS Krasocin 1 — 4 Victoria 2015klasa B
 
15 PAŹ 15:00Świt 4 — 1 Bucoviakl. okręg.
 
21 PAŹ 11:00Bucovia 3 — 1 Piast S.kl. okręg.
 
22 PAŹ 11:00Unia 1 — 1 GLKS Krasocinklasa B
 
29 PAŹ 11:00GLKS Krasocin 2 — 2 Vitalpolklasa B
 
29 PAŹ 13:00Bucovia 1 — 2 Klimontowiankakl. okręg.
 
LIS 13:00Sparta D. 3 — 0 Bucoviakl. okręg.
 
12 LIS 13:00Bucovia 0 — 1 Stalkl. okręg.
 
19 LIS 12:00Polanie 1 — 4 Bucoviakl. okręg.