Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 73

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,776
· Najnowszy użytkownik: Popik696
Jakub Piasecki (15)
Imię:Jakub
Nazwisko:Piasecki
Data urodzenia:15 czerwca 2009
Wiek:15 l 31 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:ŁKS Łagów

Przebieg kariery:
2021/22 ŁKS Probudex Łagów (trampk. mł.)    1/  1/  0     80'
2022/23 ŁKS Probudex Łagów (trampk. st.)  17/17/  0 1360'
2023/24 ŁKS Łagów (jun. mł.)    4/  1/11   452'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:  22/19/11 1892'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 10:00ŁKS Łagów 2 — 0 GKS Rudkikl. okręg.
4521'  
70' Paweł Uba
WRZ 17:00Marol 0 — 3 ŁKS Łagówkl. okręg.
336'  
55' Piotr Strzelecki
WRZ 12:00ŁKS Łagów 8 — 0 Świtkl. okręg.
 
12 WRZ 17:30Wisła 2 — 0 ŁKS Łagówkl. okręg.
349'  
50' Adrian Tyrała
16 WRZ 11:00ŁKS Łagów 4 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
321'  
70' Radosław Bera
24 WRZ 09:00Świt 0 — 5 ŁKS Łagówkl. okręg.
345'  
46' Jakub Łygoński
PAŹ 10:00ŁKS Łagów 6 — 0 Wisłakl. okręg.
321'  
70' Jakub Łygoński
14 PAŹ 12:00GKS Rudki 1 — 5 ŁKS Łagówkl. okręg.
331'  
60' Piotr Strzelecki
21 PAŹ 10:00ŁKS Łagów 3 — 0 Marolkl. okręg.
 
LIS 10:00OKS Opatów 0 — 4 ŁKS Łagówkl. okręg.
316'  
75' Konrad Śliwiński
KWI 10:00ŁKS Łagów 2 — 5 DekoŚLJM2
311'  
80' Piotr Sitarski
13 KWI 13:00ŁKS Łagów 4 — 1 GranatŚLJM2
323'  
68' Oliwier Mizera
21 KWI 16:00Sport CK 2 — 0 ŁKS ŁagówŚLJM2
36'  
85' Paweł Uba
MAJ 11:00Nidzica 2 — 1 ŁKS ŁagówŚLJM2
316'  
75' Konrad Śliwiński
12 MAJ 10:00Deko 1 — 1 ŁKS ŁagówŚLJM2
 
15 MAJ 18:00Granat 4 — 1 ŁKS ŁagówŚLJM2
1921'  
70' Piotr Strzelecki
25 MAJ 13:00ŁKS Łagów 0 — 4 Sport CKŚLJM2
390'  
CZE 17:30ŁKS Łagów 2 — 5 NidzicaŚLJM2
345'  
46' Bartosz Bąk