Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Łukasz Nowak (31)
Imię:Łukasz
Nazwisko:Nowak
Data urodzenia:23 lutego 1990
Wiek:31 l 14 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Krasocin/Bucovia

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 Krasocin/Bucovia    0/  0/  1     18'

Analityka statystyczna:
Razem:    0/  0/  1     18'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Łukasz Nowak.


KWI 15:00Gród 3 — 0 Krasocin/Buc.klasa A
 
10 KWI 15:00Krasocin/Buc. 2 — 2 Polanieklasa A
 
16 KWI 15:00Łysica II 6 — 1 Krasocin/Buc.klasa A
 
23 KWI 11:00Krasocin/Buc. 1 — 1 Jawornikklasa A
 
30 KWI 15:00Zieleń 6 — 2 Krasocin/Buc.klasa A
 18'  
73' Dominik Wieczorek
MAJ 15:00Krasocin/Buc. 1 — 3 Skałaklasa A
 
15 MAJ 15:00Astra 2 — 0 Krasocin/Buc.klasa A
 
22 MAJ 15:00Krasocin/Buc. 0 — 3 Moravia IIklasa A
 
29 MAJ 15:00D±b 8 — 1 Krasocin/Buc.klasa A
 
CZE 15:00Krasocin/Buc. 0 — 3 Spartaklasa A
 
12 CZE 15:00Piast 5 — 0 Krasocin/Buc.klasa A
 
19 CZE 15:00LKS Bolmin 5 — 2 Krasocin/Buc.klasa A
 
23 CZE 15:00Krasocin/Buc. 0 — 6 Samsonklasa A