Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

Radosław Rasała (29)
Imię:Radosław
Nazwisko:Rasała
Data urodzenia:26 maja 1994
Wiek:29 l 13 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Jawornik Gorzków

Przebieg kariery:
2010/11 Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.)  
2010/11 Sparta Kazimierza Wielka    0/  0/  1     16'
2011/12 Sparta Kazimierza Wielka   1  0/  0/  3     23'
2011/12 Sparta II Kazimierza Wielka 1  614/14/  1 1286'
2012/13 Sparta Kazimierza Wielka  
2012/13 Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.) 1  5  9/  9/  0   810'
2012/13SMS Kraków  
2013/14 Sparta Kazimierza Wielka    1/  0/  2     99'
2016/17 Jawornik Gorzków   2  6/  4/  0   515'
2017/18 LZS Czarnocin    1/  1/  2   161'
2020/21 Jawornik Gorzków 2  210/  8/  0   846'
2021/22 Jawornik Gorzków 8 (1)  312/11/  0 1069'
2022/23 Jawornik Gorzków 6 (2) 1 712/11/  0   978'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 18 (3) 1 2665/58/  9 5803'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Radosław Rasała.


WRZ 16:00Jawornik 1 — 1 Uniaklasa B
 
11 WRZ 16:00GKS Solec-Zdrój 2 — 1 Jawornikklasa B
1090'  
57' 16'
18 WRZ 15:00Jawornik 4 — 3 Nidaklasa B
1090'  
90+2'
25 WRZ 15:00Płomień 1 — 5 Jawornikklasa B
1090'  
22'
PAŹ 15:00Jawornik 4 — 0 Zieleńklasa B
1040'  
41'
PAŹ 15:00Deko 3 — 1 Jawornikklasa B
 
16 PAŹ 14:00Jawornik 0 — 1 GKS Kluczewskoklasa B
 
22 PAŹ 15:00MGTS Działoszyce 1 — 2 Jawornikklasa B
 
30 PAŹ 12:00LZS Czarnocin 0 — 4 Jawornikklasa B
1090'  
51'
16 KWI 15:00Unia 0 — 1 Jawornikklasa B
1090'  
87'
23 KWI 17:00Jawornik 1 — 1 GKS Solec-Zdrójklasa B
1090'  
30'
29 KWI 12:00Nida 1 — 0 Jawornikklasa B
 
MAJ 17:00Jawornik 3 — 1 LZS Czarnocinklasa B
1090'  
14'
MAJ 15:00Jawornik 5 — 1 Płomieńklasa B
1037'  
9' 18' 38' Michał Zaleśny
13 MAJ 12:00Zieleń 5 — 0 Jawornikklasa B
1090'  
70'
27 MAJ 16:00GKS Kluczewsko 1 — 1 Jawornikklasa B
1090'  
70'
CZE 13:00Jawornik 1 — 1 MGTS Działoszyceklasa B
1090'  
64'