Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 24

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,607
· Najnowszy użytkownik: plumbl692mf
Statystyki
statystyka
Szymon Wasik (25)
Imię:Szymon
Nazwisko:Wasik
Data urodzenia:11 lipca 1995
Wiek:24 l 359 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice

Przebieg kariery:
2010/11 D±b Nagłowice  
2011/12 D±b Nagłowice   1  8/  7/  2   735'
2011/12 Naprzód Jędrzejów    5/  5/  0   400'
2012/13 D±b Nagłowice 1  211/  6/  2   957'
2013/14 D±b Nagłowice    2/  0/  0     90'
2014/15 D±b Nagłowice 6  1  6/  1/  8   590'
2015/16 D±b Nagłowice 1  1  6/  2/10   689'
2016/17 D±b Nagłowice   2  8/  6/  2   710'
2017/18 D±b Nagłowice  0+1 618/11/  2 1502'
2018/19 D±b Nagłowice 1 1 2  8/  5/  0   595'
2019/20 D±b Nagłowice 2  412/  7/  0   990'

Analityka statystyczna:
Razem: 11 1+1 1984/50/26 7258'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (3) ze spotkañ, w których bra³ udzia³ Szymon Wasik.


21 SIE 17:00ŁKS Łopuszno 1 — 0 D±bPuchar okr.
 1084'  
74' 85' Bogusław Seweryn
24 SIE 17:00D±b 5 — 1 Startklasa A
469'  
70' Piotr Seweryn
31 SIE 17:00D±b 4 — 2 Zrywklasa A
479'  
62' 80' Łukasz Koczanoski
WRZ 15:00Nidzica 1 — 2 D±bklasa A
490'  
49'
13 WRZ 16:30Wierna II 0 — 2 D±bklasa A
490'  
21 WRZ 16:00D±b 3 — 3 Zieleńklasa A
490'  
29 WRZ 15:00Wisła 1 — 4 D±bklasa A
490'  
31'
PA¬ 15:00D±b 1 — 1 Nida S.klasa A
490'  
56'
12 PA¬ 15:00LKS Bolmin 3 — 0 D±bklasa A
490'  
20 PA¬ 14:00D±b 1 — 0 Nida O.klasa A
490'  
27 PA¬ 13:00Bucovia 2 — 0 D±bklasa A
1569'  
70' Piotr Seweryn
LIS 13:00D±b 5 — 2 Gródklasa A
459'  
54' 60' Piotr Wasik