Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Oliwier Adamski
Imię:Oliwier
Nazwisko:Adamski
Data urodzenia:brak danych
Wiek:brak danych
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Korona Kielce SA

Przebieg kariery:
2016/17Stadion Śląski Chorzów (orl. mł.)  
2017/18Stadion Śląski Chorzów (orl. st.)  
2018/19Stadion Śląski Chorzów (młodz. mł.)  
2018/19Stadion Śląski Chorzów (młodz. st.)  
2019/20Stadion Śląski Chorzów (trampk. mł.)  
2019/20Stadion Śląski Chorzów (młodz. st.)  
2020/21Stadion Śląski Chorzów (trampk. st.)  
2020/21Stadion Śląski Chorzów (trampk. mł.)  
2021/22Stadion Śląski Chorzów (trampk. st.)  
2021/22Stadion Śląski Chorzów (jun. mł.)  
2022/23Stadion Śląski Chorzów (jun. mł.)  
2023/24 Korona Kielce SA (jun. mł.)   311/  9/  4   923'
2023/24 Korona Kielce SA (jun. st.)    1/  0/  0     45'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem:   312/  9/  4   968'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


12 SIE 12:00Korona SA 4 — 1 Escola VarsoviaCLJ
490'  
12 SIE 12:00Górnik 3 — 1 Korona SACLJ
 
15 SIE 17:00Zryw 2021 1 — 4 Korona SA K.Puchar okr.
431'  
60' Igor Chmielewski
20 SIE 12:00Korona SA K. 2 — 0 WidzewCLJ
 
23 SIE 14:00Legia 2 — 0 Korona SA K.CLJ
490'  
12'
23 SIE 17:00Star II 0 — 0 Korona SA K.Puchar okr.
 
26 SIE 12:00Korona SA K. 0 — 3 AKS SMS ŁódźCLJ
490'  
28 SIE 13:00Sandecja 2 — 2 Korona SA K.CLJ
 
WRZ 13:00Wisła 2 — 2 Korona SA K.CLJ
490'  
51'
WRZ 12:00Korona SA K. 0 — 3 WisłaCLJ
 
WRZ 16:45Polonia Białogon 0 — 5 Korona SA K.Puchar okr.
4  
WRZ 16:45Korona SA K. 6 — 1 Gród .Puchar okr.
 
WRZ 12:00Raków 3 — 0 Korona SA K.CLJ
 
WRZ 12:00Korona SA K. 1 — 3 HutnikCLJ
445'  
46' Dawid Zegadło
16 WRZ 12:00Korona SA K. 1 — 1 OdraCLJ
 
19 WRZ 16:30Kamienna 2 — 8 Korona SA K.Puchar okr.
 
22 WRZ 14:00Korona SA K. 4 — 2 GKS BełchatówCLJ
 
23 WRZ 11:00Lech 2 — 0 Korona SA K.CLJ
 
26 WRZ 16:00Piaskowianka 3 — 2 Korona SA K.Puchar okr.
46'  
85' Aleksander Cerek
30 WRZ 15:00Polonia 5 — 0 Korona SA K.CLJ
411'  
80' Michał Nasternak
PAŹ 12:00Korona SA K. 0 — 2 CracoviaCLJ
 
PAŹ 15:30GKS Rudki 2 — 1 Korona SA K.Puchar okr.
445'  
46' Igor Chmielewski
PAŹ 12:00Korona SA K. 3 — 0 IgloopolCLJ
490'  
15'
PAŹ 12:30Polonia 1 — 0 Korona SA K.CLJ
 
11 PAŹ 13:00Cracovia 2 — 1 Korona SA K.CLJ
490'  
15 PAŹ 12:00Korona SA K. 2 — 0 ArkaCLJ
 
17 PAŹ 13:30KKP Korona 1 — 1 Korona SA K.CLJ
 
21 PAŹ 12:00Korona SA K. 1 — 2 MotorCLJ
490'  
21 PAŹ 15:00Zagłębie 3 — 0 Korona SA K.CLJ
 
28 PAŹ 12:00Korona SA K. 1 — 4 JagielloniaCLJ
419'  
20' Michał Nasternak
28 PAŹ 12:00Warta 7 — 3 Korona SA K.CLJ
 
LIS 12:00SSM Wisła 0 — 1 Korona SA K.CLJ
41'  
90' Kasper Siwek
LIS 11:00Korona SA K. 1 — 3 JagielloniaCLJ
 
11 LIS 12:00Legia 2 — 1 Korona SA K.CLJ
 
11 LIS 12:15Korona SA K. 2 — 2 StalCLJ
4  
18 LIS 12:00Sandecja 2 — 2 Korona SA K.CLJ
490'  
19 LIS 12:30Korona SA K. 2 — 2 PogońCLJ
 
25 LIS 12:00Korona SA K. 4 — 1 GórnikCLJ
 
25 LIS 16:00Escola Varsovia 1 — 1 Korona SA K.CLJ
490'  
GRU 14:30Widzew 2 — 1 Korona SA K.CLJ