Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Emil Król (11)
Imię:Emil
Nazwisko:Król
Data urodzenia:08 grudnia 2012
Wiek:11 l 75 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Orlicz Suchedniów

Przebieg kariery:
2023/24 Orlicz Suchedniów (młodz. mł.) 5   7/  7/  0   420'
pierwszy skład / w tym pełne 90' / z ławki

Analityka statystyczna:
Razem: 5   7/  7/  0   420'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 14:30Orlicz 5 — 0 Gródkl. okręg.
960'  
10 WRZ 10:00Spartakus 2 — 2 Orliczkl. okręg.
960'  
17 WRZ 11:00Orlicz 2 — 4 Wicherkl. okręg.
9  
23 WRZ 12:00Sokół 4 — 3 Orliczkl. okręg.
 
30 WRZ 15:30Orlicz 4 — 1 Łazykl. okręg.
 
PAŹ 11:00Gród 0 — 10 Orliczkl. okręg.
960'  
26'
15 PAŹ 10:00Orlicz 11 — 5 Spartakuskl. okręg.
960'  
3' 25' 67'
21 PAŹ 10:00Wicher 3 — 1 Orliczkl. okręg.
960'  
5'
28 PAŹ 11:00Orlicz 2 — 2 Sokółkl. okręg.
960'  
LIS 10:00Łazy 5 — 1 Orliczkl. okręg.
960'