Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 40

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 83,143
· Najnowszy użytkownik: loarefiving
Statystyki
statystyka
Karol Hajdukiewicz (24)
Imię:Karol
Nazwisko:Hajdukiewicz
Data urodzenia:02 kwietnia 1996
Wiek:24 l 105 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Cukrownik Włostów

Przebieg kariery:
2010/11 Cukrownik Włostów  
2011/12 Cukrownik Włostów   113/12/  0 1009'
2012/13 Cukrownik Włostów    7/  7/  0   560'
2013/14 Cukrownik Włostów    6/  6/  0   540'
2014/15 Cukrownik Włostów 3  119/18/  1 1734'
2015/16 Cukrownik Włostów 2  114/13/  0 1215'
2016/17 Cukrownik Włostów 1 1  9/  9/  0   752'
2017/18 Cukrownik Włostów 4  113/12/  1 1191'
2018/19 Cukrownik Włostów   215/10/  0 1304'
2019/20 Cukrownik Włostów   1  6/  6/  0   540'

Analityka statystyczna:
Razem: 10 1 7102/93/  2 8845'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Karol Hajdukiewicz.


25 SIE 11:00Cukrownik 1 — 0 Huraganklasa B
990'  
WRZ 11:00Cukrownik 0 — 3 Koprzywianka Arkaklasa B
990'  
90'
15 WRZ 11:00KS Tarłów 1 — 1 Cukrownikklasa B
990'  
22 WRZ 11:00Cukrownik 1 — 1 GKS Iwaniskaklasa B
 
29 WRZ 11:00Wodnik 9 — 3 Cukrownikklasa B
990'  
PAŹ 11:00Cukrownik 7 — 3 Esterklasa B
 
13 PAŹ 11:00Marol 1 — 3 Cukrownikklasa B
990'  
27 PAŹ 11:00Cukrownik 3 — 0 GTS Rakówklasa B
 
LIS 10:00Stal II 1 — 0 Cukrownikklasa B
990'