Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,655
· Najnowszy użytkownik: plumber243zd
Statystyki
statystyka
Szymon Ściegienny (25)
Imię:Szymon
Nazwisko:Ściegienny
Data urodzenia:11 lutego 1995
Wiek:25 l 145 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Płomień Wólka Kłucka

Przebieg kariery:
2010/11 Partyzant Radoszyce  
2011/12 Partyzant Radoszyce   1  5/  4/  5   565'
2012/13 Partyzant Radoszyce   111/  8/  1   994'
2013/14 Partyzant Radoszyce   111/10/  0   965'
2013/14 Partyzant Radoszyce  
2014/15 Płomień Wólka Kłucka 1  220/19/  0 1759'
2015/16 Płomień Wólka Kłucka 1  118/18/  0 1620'
2016/17 Płomień Wólka Kłucka 2 22/21/  0 1942'
2017/18 Lechia Strawczyn   119/17/  1 1677'
2018/19 Płomień Wólka Kłucka 4  121/21/  0 1890'
2019/20 Płomień Wólka Kłucka    8/  7/  0   689'

Analityka statystyczna:
Razem: 8  8135/125/  7 12101'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Szymon Ściegienny.


28 SIE 16:45Płomień 0 — 3 AstraPuchar okr.
 590'  
WRZ 11:00Płomień 0 — 4 ULKS Łącznaklasa B
590'  
WRZ 13:00Politechnika Św. 2 — 0 Płomieńklasa B
590'  
15 WRZ 11:00Płomień 1 — 2 Orlicz IIklasa B
590'  
22 WRZ 15:00Sparta 0 — 1 Płomieńklasa B
 
28 WRZ 14:00KS Kamienna W. 2 — 1 Płomieńklasa B
 
PAŹ 11:00Płomień 1 — 1 GLKS Fałkówklasa B
590'  
16 PAŹ 18:00KS Smyków 3 — 0 Płomieńklasa B
590'  
20 PAŹ 11:00Płomień 2 — 3 Granat IIklasa B
590'  
26 PAŹ 15:00Futsal 5 — 2 Płomieńklasa B
 
LIS 11:00Płomień 3 — 3 Top-Spinklasa B
559'  
60' Daniel Misztal
10 LIS 11:00Płomień 2 — 3 Skałaklasa B