Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 44

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 58,299
· Najnowszy użytkownik: 3adriane263yB0
Statystyki
statystyka
Łukasz G±gorowski (31)
Imię:Łukasz
Nazwisko:G±gorowski
Data urodzenia:14 sierpnia 1988
Wiek:30 l 306 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Zenit Chmielnik

Przebieg kariery:
2007/08 Kolporter Korona Kielce  
2008/09 Neptun Końskie  
2008/09 Naprzód Jędrzejów  
2009/10 Naprzód Jędrzejów 1  110/  6/  9 1075'
2010/11 Naprzód Jędrzejów 3  511/  6/16 1283'
2011/12 Naprzód Jędrzejów 2  117/  8/  6 1426'
2012/13 Olimpia Pogoń Staszów 4  320/  5/10 1775'
2013/14 Olimpia Pogoń Staszów   3  4/  1/  8   470'
2014/15 Olimpia Pogoń Staszów  
2014/15 GKS Nowiny 9 (1) 0+1 325/18/  4 2161'
2015/16 GKS Nowiny 8  213/  7/15 1464'
2016/17 GKS Nowiny 11  120/  2/  6 1591'
2017/18 GKS Nowiny 1  7  9/  0/21 1069'
2018/19 GKS Nowiny  
2018/19 Zenit Chmielnik 9  1023/15/  1 1979'

Analityka statystyczna:
Razem: 48 (1) 0+1 36152/68/96 14293'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (4) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Łukasz G±gorowski.


12 SIE 17:00Zenit 1 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 
15 SIE 17:00Zenit 1 — 3 LZS Samborzeckl. okręg.
 
15 SIE 17:00Kamienna 0 — 1 GKS Nowiny4 liga
 
18 SIE 17:00GKS Nowiny 1 — 2 Korona II4 liga
 
19 SIE 17:00GKS Rudki 2 — 1 Zenitkl. okręg.
 
22 SIE 17:00Lubrzanka 1 — 1 GKS Nowiny4 liga
 
25 SIE 11:00Alit 2 — 1 GKS Nowiny4 liga
 
26 SIE 17:00Zenit 0 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
1490'  
42'
29 SIE 17:00GKS Nowiny 3 — 0 Łysica4 liga
 
WRZ 16:00Nidzianka 0 — 1 Zenitkl. okręg.
590'  
67'
WRZ 16:00Neptun 1 — 2 GKS Nowiny4 liga
 
WRZ 16:30GKS Nowiny 2 — 1 MKS Zdrój4 liga
 
WRZ 16:00Zenit 2 — 1 Stalkl. okręg.
529'  
30' Konrad Sikorski
12 WRZ 16:00Zenit 0 — 4 LubrzankaPuchar okr.
   
12 WRZ 16:00Bucovia 2 — 10 GKS NowinyPuchar okr.
   
15 WRZ 16:00Star S. 4 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
68'
15 WRZ 16:00Wierna 1 — 0 GKS Nowiny4 liga
 
23 WRZ 15:00GKS Nowiny 2 — 1 ŁKS Łagów4 liga
 
23 WRZ 15:00Zenit 6 — 0 Astrakl. okręg.
574'  
57' 75' Sebastian Misztal
30 WRZ 15:00Moravia 2 — 1 Zenitkl. okręg.
590'  
51'
30 WRZ 15:00Unia 0 — 3 GKS Nowiny4 liga
 
PA¬ 15:00Piaskowianka 0 — 4 GKS NowinyPuchar okr.
   
PA¬ 13:00GKS Nowiny 3 — 0 Naprzód4 liga
 
PA¬ 15:00Zenit 0 — 2 Sparta D.kl. okręg.
 
13 PA¬ 15:00Pogoń 1 — 1 GKS Nowiny4 liga
 
14 PA¬ 15:00Piast 2 — 1 Zenitkl. okręg.
590'  
20 PA¬ 14:00GKS Nowiny 0 — 0 Granat S.4 liga
 
21 PA¬ 14:00Zenit 0 — 1 ¦witkl. okręg.
590'  
28 PA¬ 13:00Partyzant 0 — 2 GKS Nowiny4 liga
 
LIS 13:00GKS Nowiny 3 — 1 TS 1946 Nida4 liga
 
LIS 13:00Zenit 3 — 1 Orliczkl. okręg.
587'  
1' 65' 88' Mateusz Kowalczyk
10 LIS 12:00Sparta K. W. 3 — 1 Zenitkl. okręg.
590'  
56'
11 LIS 13:00Klimontowianka 1 — 1 GKS Nowiny4 liga
 
17 LIS 11:00Bucovia 1 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
17 LIS 13:00GKS Nowiny 4 — 0 Hetman4 liga
 
17 MAR 12:00Piaskowianka 0 — 4 Zenitkl. okręg.
584'  
25' 81' 85' Mateusz Kowalczyk
24 MAR 12:00LZS Samborzec 0 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
55'
31 MAR 15:00Zenit 0 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
590'  
KWI 16:00OKS Opatów 1 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
14 KWI 16:00Zenit 3 — 0 Nidziankakl. okręg.
577'  
13' 78' Patryk Ku¶mierek
20 KWI 15:00Stal 1 — 1 Zenitkl. okręg.
584'  
78' 72' 85' Mateusz Kowalczyk
27 KWI 17:30Zenit 3 — 4 Star S.kl. okręg.
531'  
60' Patryk Ku¶mierek
MAJ 17:30Astra 3 — 2 Zenitkl. okręg.
590'  
90+4'
MAJ 17:00Zenit 1 — 3 Moraviakl. okręg.
 
12 MAJ 17:00Sparta D. 0 — 0 Zenitkl. okręg.
590'  
78'
18 MAJ 17:00Zenit 3 — 1 Piastkl. okręg.
579'  
36' 80' Dawid Stępień
26 MAJ 17:00¦wit 0 — 1 Zenitkl. okręg.
590'  
CZE 17:00Zenit 4 — 0 Bucoviakl. okręg.
2084'  
61' 85' Michał G±sior
CZE 15:00Orlicz 5 — 2 Zenitkl. okręg.
590'  
78'
15 CZE 17:00Zenit 1 — 2 Sparta K. W.kl. okręg.