Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,471
· Najnowszy użytkownik: viictorovere198
Statystyki
statystyka
Kamil Radowiecki (25)
ImięKamil
Nazwisko:Radowiecki
Data urodzenia:21 marca 1993
Wiek:25 l 119 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Kamienna Brody
Przebieg kariery:
2010/11 Juventa-Perfopol Starachowice  
2011/12 Juventa-Perfopol Starachowice   2  3/  1/  4   376'
2011/12 Kamienna Brody   212/  8/  0 1022'
2012/13 Kamienna Brody  0+1 421/20/  1 1884'
2013/14 Kamienna Brody  

Analityka statystyczna:
Razem:  0+1 836/29/  5 3282'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Kamil Radowiecki.


11 SIE 17:00Kamienna 2 — 0 Samsonkl. okręg.
 39'  
52' Bartłomiej Drabik
15 SIE 17:00Zenit 1 — 2 Kamiennakl. okręg.
 89'  
90'
18 SIE 11:00Kamienna 2 — 2 Spartakl. okręg.
 90'  
25 SIE 11:00Piast 1 — 0 Kamiennakl. okręg.
 
WRZ 11:00Kamienna 3 — 2 Neptunkl. okręg.
 
WRZ 17:00Piast O. 1 — 4 KamiennaPuchar okr.
   
WRZ 16:00LZS Samborzec 2 — 0 Kamiennakl. okręg.
 90'  
16 WRZ 16:00Kamienna 1 — 2 Skałakl. okręg.
445'  
46' Jakub Nowocień
23 WRZ 16:00Nidzianka 4 — 7 Kamiennakl. okręg.
 90'  
26 WRZ 16:00KSZO 1929 II 3 — 1 KamiennaPuchar okr.
   
30 WRZ 15:00Kamienna 2 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
 90'  
PAŹ 15:00Klimontowianka 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
 90'  
14 PAŹ 15:00Kamienna 5 — 0 Piaskowiankakl. okręg.
 90'  
21 PAŹ 14:00Zryw S. 1 — 3 Kamiennakl. okręg.
 90'  
LIS 13:00Kamienna 4 — 1 Wicherkl. okręg.
 90'  
11 LIS 13:00Kamienna 1 — 1 Moraviakl. okręg.
490'  
18 LIS 12:00Kamienna 1 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 90'  
14 KWI 16:00Neptun 3 — 0 Kamiennakl. okręg.
 90'  
21 KWI 16:00Kamienna 2 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
 90'  
24 KWI 17:00Sparta D. 2 — 2 Kamiennakl. okręg.
 90'  
28 KWI 16:00Skała 9 — 1 Kamiennakl. okręg.
 90'  
MAJ 17:00Kamienna 2 — 1 Nidziankakl. okręg.
 90'  
40'
MAJ 17:00GKS Rudki 2 — 0 Kamiennakl. okręg.
 90'  
52'
12 MAJ 17:00Kamienna 2 — 3 Klimontowiankakl. okręg.
 
15 MAJ 17:30Kamienna 3 — 0 Piast S.kl. okręg.
 90'  
19 MAJ 17:00Piaskowianka 1 — 2 Kamiennakl. okręg.
 90'  
26 MAJ 17:00Kamienna 3 — 0 Zryw S.kl. okręg.
 
30 MAJ 15:30GKS Nowiny 3 — 1 Kamiennakl. okręg.
 90'  
CZE 17:00Wicher 0 — 2 Kamiennakl. okręg.
 
16 CZE 17:00Samson 4 — 0 Kamiennakl. okręg.
 
19 CZE 17:30Kamienna 1 — 1 Zenitkl. okręg.
 
23 CZE 17:00Moravia 2 — 1 Kamiennakl. okręg.