Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 33

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 84,508
· Najnowszy użytkownik: blocks536ue
Statystyki
statystyka
Dawid Chrab±szcz (26)
Imię:Dawid
Nazwisko:Chrab±szcz
Data urodzenia:10 grudnia 1994
Wiek:25 l 245 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Wierna II Małogoszcz

Przebieg kariery:
2010/11 Wierna Małogoszcz (jun. st.)  
2011/12 Wierna Małogoszcz (jun. st.)    1/  1/  0     90'
2012/13 Wierna II Małogoszcz  

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  1/  0     90'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


10 WRZ 13:00Skała 4 — 2 Wiernakl. okręg.
 
14 WRZ 16:30Czarnovia 4 — 3 Wiernakl. okręg.
 
17 WRZ 14:00Wierna 4 — 2 Gródkl. okręg.
 
24 WRZ 13:00Zryw 0 — 5 Wiernakl. okręg.
 
PA¬ 14:00Wierna — Piaskowiankakl. okręg.
 
PA¬ 09:30Polanie 1 — 1 Wiernakl. okręg.
 
15 PA¬ 11:00Wierna 6 — 0 Nidakl. okręg.
 
22 PA¬ 13:00GKS Górno 3 — 2 Wiernakl. okręg.
 
29 PA¬ 11:00Wierna 14 — 2 Victoriakl. okręg.
 
15 KWI 12:00Wierna 10 — 1 Czarnoviakl. okręg.
 
22 KWI 11:00Victoria 2 — 1 Wiernakl. okręg.
 
28 KWI 13:00Wierna 5 — 0 Skałakl. okręg.
 
MAJ 13:00Gród 1 — 4 Wiernakl. okręg.
 90'  
12 MAJ 13:00Wierna 4 — 0 Zrywkl. okręg.
 
27 MAJ 10:00Wierna 10 — 2 Polaniekl. okręg.
 
CZE 13:00Nida 0 — 6 Wiernakl. okręg.
 
CZE 13:00Wierna 3 — 0 GKS Górnokl. okręg.