Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 33

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 46,429
· Najnowszy użytkownik: Deckmanse2
Statystyki
statystyka
ďťż
Patryk Zając (25)
ImięPatryk
Nazwisko:Zając
Data urodzenia:14 czerwca 1993
Wiek:25 l 126 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Czarnovia Kielce
Przebieg kariery:
2010/11 Czarnovia Kielce  
2011/12 Czarnovia Kielce    6/  4/  2   552'
2011/12 Czarnovia Kielce  
2012/13 Czarnovia Kielce  

Analityka statystyczna:
Razem:    6/  4/  2   552'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 13:00Czarnovia 2 — 3 Skałakl. okręg.
 90'  
10 WRZ 09:30Zryw 0 — 4 Czarnoviakl. okręg.
 
14 WRZ 16:30Czarnovia 4 — 3 Wiernakl. okręg.
 23'  
68' Damian Pierzchała
17 WRZ 13:00Czarnovia 0 — 6 Polaniekl. okręg.
 90'  
24 WRZ 13:00GKS Górno 2 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 90'  
PAŹ 13:00Czarnovia 4 — 1 Victoriakl. okręg.
 54'  
55' Bartosz Zwoiński
PAŹ 10:00Gród 0 — 6 Czarnoviakl. okręg.
 90'  
22 PAŹ 13:00Nida 6 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 54'  
55' Jan Pośnik
KWI 11:00Czarnovia 3 — 1 Lubrzanka IIklasa B
 
15 KWI 11:00KS Kamienna W. 0 — 4 Czarnoviaklasa B
 
15 KWI 12:00Wierna 10 — 1 Czarnoviakl. okręg.
 
21 KWI 13:00Skała 4 — 1 Czarnoviakl. okręg.
 
22 KWI 11:00Czarnovia 0 — 2 Orlicz IIklasa B
 
28 KWI 13:00Czarnovia 1 — 2 Zrywkl. okręg.
 61'  
30' Dawid Bochnacki
29 KWI 11:00Olimp 0 — 1 Czarnoviaklasa B
 
MAJ 11:00Politechnika Św. 4 — 1 Czarnoviaklasa B
 
MAJ 10:00Polanie 4 — 0 Czarnoviakl. okręg.
 
MAJ 11:00Polonia Białogon 2 — 2 Czarnoviaklasa B
 
Czarnovia 3 — 0 Wicher IIklasa B
 
19 MAJ 11:00Victoria 3 — 1 Czarnoviakl. okręg.
 
20 MAJ 11:00Tęcza 0 — 2 Czarnoviaklasa B
 
26 MAJ 13:00Czarnovia 2 — 2 Gródkl. okręg.
 
27 MAJ 11:00Czarnovia 5 — 0 ULKS Łącznaklasa B
 
CZE 11:00Czarnovia 3 — 2 GKS Kluczewskobaraż
   
CZE 17:30Czarnovia 1 — 6 GKS Górnokl. okręg.
 
CZE 17:00GKS Kluczewsko 0 — 0 Czarnoviabaraż
   
CZE 13:00Czarnovia 4 — 1 Nidakl. okręg.