Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 62,755
· Najnowszy użytkownik: 5madisonc711eh7
Statystyki
statystyka
Kamil Sadłos (25)
Imię:Kamil
Nazwisko:Sadłos
Data urodzenia:14 sierpnia 1994
Wiek:25 l 11 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Agricola Łoniów

Przebieg kariery:
2010/11 Agricola Łoniów  
2011/12 Agricola Łoniów    5/  4/  2   495'

Analityka statystyczna:
Razem:    5/  4/  2   495'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


27 SIE 13:00Agricola 0 — 5 Klimontowiankakl. okręg.
 
WRZ 13:00Stal 3 — 2 Agricolakl. okręg.
 
10 WRZ 13:00Agricola 3 — 1 Piastkl. okręg.
 
17 WRZ 13:00Sparta 3 — 0 Agricolakl. okręg.
 
24 WRZ 13:00Agricola 1 — 3 GKS Rudkikl. okręg.
 
PAŹ 13:00Agricola 1 — 6 OKS Opatówkl. okręg.
 
PAŹ 13:00Star 3 — 0 Agricolakl. okręg.
 
15 PAŹ 13:00Agricola 0 — 3 Czarnikl. okręg.
 
23 PAŹ 10:00LZS Samborzec 6 — 1 Agricolakl. okręg.
 
14 KWI 10:00Klimontowianka 5 — 0 Agricolakl. okręg.
 
21 KWI 13:00Agricola 1 — 3 Stalkl. okręg.
 45'  
46' Jędrzej Grudzień
28 KWI 13:00Piast 2 — 4 Agricolakl. okręg.
 90'  
MAJ 13:00Agricola 2 — 2 Spartakl. okręg.
 45'  
46' Sebastian Garboś
12 MAJ 13:00GKS Rudki 5 — 1 Agricolakl. okręg.
 90'  
19 MAJ 13:00OKS Opatów 3 — 0 Agricolakl. okręg.
 
26 MAJ 13:00Agricola 1 — 4 Starkl. okręg.
 45'  
46' Kamil Urbański
CZE 13:00Czarni 9 — 0 Agricolakl. okręg.
 90'  
CZE 13:00Agricola 4 — 5 LZS Samborzeckl. okręg.
 90'