Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,663
· Najnowszy użytkownik: locks230xk
Statystyki
statystyka
Paweł Pierzchała (27)
Imię:Paweł
Nazwisko:Pierzchała
Data urodzenia:12 września 1993
Wiek:26 l 296 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Ester Wojciechowice

Przebieg kariery:
(1) (brak danych)  
2010/11 Ester Wojciechowice  
2011/12 Strażak Bidziny    9/  5/  1   801'
2013/14 Strażak Bidziny  
2014/15 Ester Wojciechowice 5   9/  8/  1   811'
2015/16 Ester Wojciechowice 1   3/  2/  0   218'
2016/17 Ester Wojciechowice 1   7/  2/  2   533'
2017/18 Ester Wojciechowice   1  0/  0/  2     43'

Analityka statystyczna:
Razem: 7  128/17/  6 2406'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


20 SIE 11:00UKS Iwaniska 3 — 2 Esterklasa B
 
27 SIE 11:00Ester 2 — 1 Arkaklasa B
 
WRZ 11:00Marol 1 — 1 Esterklasa B
 
10 WRZ 12:00Ester 2 — 0 Huraganklasa B
2327'  
75' 64' Filip Płeszka
17 WRZ 12:00Ester 5 — 1 Pogoń IIklasa B
1916'  
75' Karol Surowiec
24 WRZ 12:00Ester 5 — 1 KS Tarłówklasa B
19  
PAŹ 11:00GTS Raków 0 — 4 Esterklasa B
 
PAŹ 11:00Wisła II 7 — 3 Esterklasa B
 
15 PAŹ 12:00Ester 3 — 1 GKS Świniaryklasa B
 
22 PAŹ 11:00Cukrownik 2 — 1 Esterklasa B
 
LIS 11:00Ester 1 — 0 Zorzaklasa B
 
31 MAR 11:00Ester 7 — 1 UKS Iwaniskaklasa B
 
KWI 13:00Arka 1 — 0 Esterklasa B
 
15 KWI 13:30Ester 3 — 0 Marolklasa B
 
22 KWI 11:00Huragan 2 — 5 Esterklasa B
 
28 KWI 11:00Pogoń II 0 — 4 Esterklasa B
 
MAJ 11:00KS Tarłów 1 — 1 Esterklasa B
 
12 MAJ 17:00Ester 4 — 1 GTS Rakówklasa B
 
19 MAJ 17:00Ester 1 — 0 Wisła IIklasa B
 
27 MAJ 11:00GKS Świniary 1 — 4 Esterklasa B
 
CZE 17:00Ester 2 — 2 Cukrownikklasa B
 
10 CZE 11:00Zorza 1 — 0 Esterklasa B