Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,347
· Najnowszy użytkownik: locks563en
Statystyki
statystyka
Paweł Majchrak (28)
Imię:Paweł
Nazwisko:Majchrak
Data urodzenia:14 stycznia 1993
Wiek:27 l 203 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Płomień Wólka Kłucka

Przebieg kariery:
2010/11 Lechia Strawczyn (jun. st.)  
2011/12 Victoria Mniów (jun. st.)    1/  0/  1     85'
2012/13 Płomień Wólka Kłucka  
2013/14 Płomień Wólka Kłucka  
2014/15 Płomień Wólka Kłucka  
2015/16 Płomień Wólka Kłucka  
2016/17 Płomień Wólka Kłucka  

Analityka statystyczna:
Razem:    1/  0/  1     85'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


15 KWI 15:30Victoria 2 — 5 GKS Górnokl. okręg.
 74'  
75' Tomasz Bakalarz
22 KWI 11:00Victoria 2 — 1 Wiernakl. okręg.
 11'  
80' Maciej Chyb
28 KWI 13:00Gród 5 — 0 Victoriakl. okręg.
 
12 MAJ 13:00Nida 5 — 2 Victoriakl. okręg.
   
19 MAJ 11:00Victoria 3 — 1 Czarnoviakl. okręg.
 
26 MAJ 13:00Skała 1 — 0 Victoriakl. okręg.
 
CZE 13:00Victoria 4 — 0 Zrywkl. okręg.
 
CZE 10:00Polanie 3 — 0 Victoriakl. okręg.