Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 33

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 60,130
· Najnowszy użytkownik: Poredaes5
Statystyki
statystyka
Piotr Uliński (22)
Imię:Piotr
Nazwisko:Uliński
Data urodzenia:24 czerwca 1997
Wiek:22 l 25 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:OKS Opatów

Przebieg kariery:
2011/12MKS KSZO-Junior Ostrowiec ¦w.  
2014/15 Strażak Bidziny    3/  3/  0   266'
2015/16 Strażak Bidziny   317/15/  1 1558'
2016/17 Strażak Bidziny 1  4  3/  1/11   459'
2017/18 Strażak Bidziny   120/18/  4 1876'
2018/19 Strażak Bidziny    1/  1/  0   120'
2018/19 Marol Jacentów 2 0+1 310/  8/  0   797'
2018/19 OKS Opatów   4  4/  1/  9   422'

Analityka statystyczna:
Razem: 3 0+1 1558/47/25 5498'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


11 SIE 17:00KS Tarłów 3 — 3 StrażakPuchar okr.
 7120'  
26 SIE 11:00Marol 0 — 0 Stal IIklasa B
 
29 SIE 16:30GTS Raków 1 — 5 StrażakPuchar okr.
   
WRZ 11:00Marol 3 — 1 Huraganklasa B
1364'  
65' Michał Rutkowski
WRZ 15:00Strażak 4 — 2 Arkaklasa A
 
WRZ 16:00Wisła II 0 — 1 Strażakklasa A
 
WRZ 11:00Marol 5 — 1 KS Tarłówklasa B
1390'  
16 WRZ 09:30Cukrownik 1 — 2 Marolklasa B
1318'  
19'
16 WRZ 16:30GKS Górno 1 — 0 Strażakklasa A
 
20 WRZ 15:45Strażak 5 — 0 OKS OpatówPuchar okr.
   
23 WRZ 15:00Strażak 2 — 4 Zrywklasa A
 
23 WRZ 16:00Marol 3 — 1 GKS ¦winiaryklasa B
790'  
16'
29 WRZ 15:30Piast 3 — 1 Strażakklasa A
 
30 WRZ 11:00Zorza 2 — 4 Marolklasa B
1384'  
85' Kamil Gromek
PA¬ 15:00Strażak 0 — 9 PogońPuchar okr.
   
PA¬ 11:00Marol 0 — 2 GKS Obrazówklasa B
1390'  
PA¬ 15:00Strażak 2 — 6 Zorza Tempoklasa A
 
14 PA¬ 11:00Łazy 3 — 1 Marolklasa B
1390'  
37'
14 PA¬ 14:00UKS Baćkowice 1 — 1 Strażakklasa A
 
21 PA¬ 11:00Marol 4 — 0 UKS Iwaniskaklasa B
1390'  
21 PA¬ 14:00Strażak 2 — 1 Esterklasa A
 
27 PA¬ 13:00Koprzywianka Arka 4 — 0 Marolklasa B
1490'  
68'
28 PA¬ 13:00Agricola 7 — 0 Strażakklasa A
 
LIS 11:00Marol 1 — 0 GTS Rakówklasa B
1790'  
LIS 13:00Strażak 5 — 1 Basztaklasa A
 
10 LIS 11:00Strażak 3 — 0 Spartakus IIklasa A
 
17 MAR 14:00Bucovia 2 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
2016'  
75' Jakub Bilski
24 MAR 15:00OKS Opatów 0 — 2 Orliczkl. okręg.
2023'  
75' 68' Piotr Frańczak
31 MAR 15:00Sparta K. W. 2 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
2016'  
75' Jakub Bilski
KWI 16:00OKS Opatów 1 — 0 Zenitkl. okręg.
2011'  
80' Damian Szewczyk
14 KWI 16:00LZS Samborzec 0 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
2090'  
20 KWI 15:00OKS Opatów 2 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
2054'  
38' 55' Sebastian Żelaszczyk
27 KWI 16:00Piaskowianka 5 — 2 OKS Opatówkl. okręg.
2064'  
65' Piotr Błażejewski
MAJ 17:00Nidzianka 3 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
2061'  
62' Piotr Mikosa
MAJ 17:00OKS Opatów 3 — 3 Stalkl. okręg.
206'  
85' Jakub Bilski
11 MAJ 17:00Star 2 — 0 OKS Opatówkl. okręg.
2045'  
76' 46' Jakub Łukawski
19 MAJ 17:00OKS Opatów 6 — 0 Astrakl. okręg.
2022'  
70' 69' Rafał Molęda
26 MAJ 17:00Moravia 0 — 3 OKS Opatówkl. okręg.
 
CZE 17:00OKS Opatów 5 — 1 Sparta D.kl. okręg.
206'  
85' Rafał Molęda
CZE 17:00Piast 2 — 6 OKS Opatówkl. okręg.
208'  
83' Łukasz Orłowski
15 CZE 17:00OKS Opatów 1 — 3 ¦witkl. okręg.
20