Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Daniel Cender (24)
Imię:Daniel
Nazwisko:Cender
Data urodzenia:15 wrzełnia 1997
Wiek:24 l 11 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna

Przebieg kariery:
2011/12 Granat Skarżysko-Kamienna (jun. mł.)  
2012/13 Granat Skarżysko-Kamienna (jun. mł.)  
2013/14 Granat II Skarżysko-Kamienna (jun. mł.)  
2013/14 Granat Skarżysko-Kamienna (jun. mł.)    0/  0/  4     63'

Analityka statystyczna:
Razem:    0/  0/  4     63'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


27 SIE 16:30KKP Korona 7 — 0 GranatŚLJM
 40'  
41' Patryk Skórski
31 SIE 11:00Świt 3 — 4 Granat IIkl. okręg.
 
31 SIE 11:00Granat 5 — 2 MKS ZdrójŚLJM
   
WRZ 17:00Juventa 4 — 0 GranatŚLJM
 1'  
80' Michał Wdowik
WRZ 11:00Granat II 5 — 1 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
WRZ 11:00KSZO-Junior 10 — 0 GranatŚLJM
 16'  
65' Dawid Płusa
14 WRZ 11:00Marol 0 — 4 Granat IIkl. okręg.
 
14 WRZ 11:00Granat 0 — 7 Korona SAŚLJM
 6'  
75' Emil Bułka
21 WRZ 11:00Orlęta 4 — 1 GranatŚLJM
 
24 WRZ 16:00Granat 1 — 3 NeptunŚLJM
 
28 WRZ 11:00Granat 1 — 1 KKP KoronaŚLJM
   
28 WRZ 11:00KS Tarłów 0 — 7 Granat IIkl. okręg.
 
PAŹ 11:00Granat II 4 — 0 Kamiennakl. okręg.
 
PAŹ 11:00MKS Zdrój 1 — 2 GranatŚLJM
   
12 PAŹ 11:00Granat 2 — 1 JuventaŚLJM
   
12 PAŹ 13:00Ester 0 — 3 Granat IIkl. okręg.
 
19 PAŹ 11:00Granat 0 — 5 KSZO-JuniorŚLJM
 
19 PAŹ 13:00Granat II 4 — 0 Alitkl. okręg.
 
26 PAŹ 11:00Nidzianka 1 — 2 Granat IIkl. okręg.
 
26 PAŹ 11:00Korona SA 5 — 0 GranatŚLJM
 
LIS 11:00Granat 4 — 1 OrlętaŚLJM
 
LIS 13:00Granat II 2 — 1 Łysicakl. okręg.
 
LIS 11:00Neptun 0 — 3 GranatŚLJM
 
12 KWI 11:30Granat 2 — 0 NeptunŚLJM
 
12 KWI 13:00Granat II 0 — 2 Świtkl. okręg.
 
22 KWI 13:00MKS Zdrój 3 — 2 GranatŚLJM
 
22 KWI 15:00ŁKS Łagów 2 — 1 Granat IIkl. okręg.
 
26 KWI 11:00Granat II 4 — 1 Marolkl. okręg.
 
MAJ 10:00Granat 0 — 0 KSZO-JuniorŚLJM
 
MAJ 17:00Granat 2 — 1 JuventaŚLJM
 
MAJ 17:00Łysica 2 — 2 Granat IIkl. okręg.
 
10 MAJ 09:30Granat II 3 — 0 KS Tarłówkl. okręg.
 
10 MAJ 11:30Orlęta 3 — 1 GranatŚLJM
 
23 MAJ 17:00Granat II 3 — 0 Esterkl. okręg.
 
24 MAJ 11:00Granat 2 — 3 MKS ZdrójŚLJM
 
27 MAJ 18:00Neptun 6 — 2 GranatŚLJM
 
31 MAJ 11:00Alit 2 — 0 Granat IIkl. okręg.
 
31 MAJ 14:00Juventa 2 — 6 GranatŚLJM
 
CZE 11:00Granat II 5 — 1 Nidziankakl. okręg.
 
11 CZE 17:00KSZO-Junior 1 — 1 GranatŚLJM
 
14 CZE 13:00Granat 3 — 2 OrlętaŚLJM