Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 41,367
· Najnowszy użytkownik: Evankose1j
Statystyki
statystyka
Patryk Kumoch (21)
ImięPatryk
Nazwisko:Kumoch
Data urodzenia:12 lipca 1997
Wiek:21 l 5 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Granat Skarżysko-Kamienna
Przebieg kariery:
2011/12 Granat Skarżysko-Kamienna   1  3/  3/  3   339'

Analityka statystyczna:
Razem:   1  3/  3/  3   339'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


30 SIE 15:00Nidzianka 7 — 2 Granatkl. okręg.
 
WRZ 11:00Granat 6 — 1 Spartakl. okręg.
 
10 WRZ 11:00Granat 3 — 4 Wicherkl. okręg.
 
17 WRZ 13:30ŁKS Łagów 2 — 1 Granatkl. okręg.
 80'  
24 WRZ 11:00Granat 6 — 1 Orliczkl. okręg.
 40'  
41' Michał Wdowik
PAŹ 11:00Samson 6 — 3 Granatkl. okręg.
 80'  
PAŹ 11:00Granat 5 — 0 Arkakl. okręg.
 80'  
70'
22 PAŹ 11:00Granat 3 — 1 Korona IIkl. okręg.
 19'  
62' Andrzej Tkaczyk
29 PAŹ 12:00Łysica 5 — 0 Granatkl. okręg.
 40'  
41' Dominik Gola
LIS 11:00Granat — Klonówkakl. okręg.
 
14 KWI 11:30Granat 2 — 0 Nidziankakl. okręg.
 
21 KWI 11:30Sparta 3 — 6 Granatkl. okręg.
 
28 KWI 11:30Wicher 1 — 10 Granatkl. okręg.
 
MAJ 11:00Granat 2 — 2 ŁKS Łagówkl. okręg.
 
MAJ 11:30Orlicz 4 — 7 Granatkl. okręg.
 
12 MAJ 11:00Granat 3 — 0 Samsonkl. okręg.
 
19 MAJ 11:30Arka 2 — 4 Granatkl. okręg.
 
CZE 13:00Korona II 6 — 2 Granatkl. okręg.
 
CZE 11:00Granat 2 — 1 Łysicakl. okręg.