Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 16

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 46,371
· Najnowszy użytkownik: aqiqymu
Statystyki
statystyka

Mateusz Kobus (23)
ImięMateusz
Nazwisko:Kobus
Data urodzenia:16 maja 1995
Wiek:23 l 154 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Gród Wi¶lica
Przebieg kariery:
(1) (From PZPN)  
(2) (From PZPN)  
2011/12 Gród Wi¶lica  
2012/13 Gród Wi¶lica 1   1/  1/  1   135'
2013/14 Gród Wi¶lica   1  6/  4/  2   537'
2014/15 Gród Wi¶lica  

Analityka statystyczna:
Razem: 1  1  7/  5/  3   672'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


18 SIE 15:00Gród 5 — 0 ¦witklasa A
 
24 SIE 17:00Baszta 1 — 0 Gródklasa A
 90'  
29'
28 SIE Korona SA 3 — 0 Gród W.Puchar okr.
   
WRZ 15:00Gród W. 3 — 0 KSZO 1929 IIklasa A
 9'  
82' Tomasz Kochański
WRZ 11:00GKS ¦winiary 2 — 1 Gród W.klasa A
 
15 WRZ 15:00Gród W. 4 — 2 Victoriaklasa A
 
22 WRZ 15:00Gród W. 2 — 3 Nidzicaklasa A
 
29 WRZ 15:00Zorza Tempo 0 — 4 Gród W.klasa A
 
PA¬ 15:00Gród W. 2 — 0 Koprzywiankaklasa A
 
13 PA¬ 11:00Agricola 4 — 0 Gród W.klasa A
 54'  
55' Krystian Mikrut
20 PA¬ 14:00Gród W. 2 — 2 Polanieklasa A
 
27 PA¬ 13:00Zryw Z. 2 — 2 Gród W.klasa A
 90'  
LIS 13:00Gród W. 4 — 2 Wisła N. K.klasa A
 40'  
51' Tomasz Kochański
10 LIS 13:00OKS Opatów 1 — 2 Gród W.klasa A
 90'  
30 MAR 15:00¦wit 1 — 4 Gród W.klasa A
 74'  
75' Michał Borek
KWI 15:00Gród W. 4 — 1 Basztaklasa A
 
13 KWI 15:00KSZO 1929 II 8 — 1 Gród W.klasa A
 
19 KWI 11:00Gród W. 4 — 3 GKS ¦winiaryklasa A
 90'  
27 KWI 15:00Victoria 2 — 6 Gród W.klasa A
 
MAJ 15:00Nidzica 1 — 6 Gród W.klasa A
 
MAJ 15:00Gród W. 5 — 3 Zorza Tempoklasa A
 
11 MAJ 15:00Koprzywianka 4 — 1 Gród W.klasa A
 
25 MAJ 15:00Polanie 2 — 0 Gród W.klasa A
 
28 MAJ 17:00Gród W. 3 — 0 Agricolaklasa A
 
CZE 15:00Gród W. 0 — 2 Zryw Z.klasa A
 
CZE 15:00Wisła N. K. 3 — 1 Gród W.klasa A
 
15 CZE 15:00Gród W. 1 — 5 OKS Opatówklasa A