Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,608
· Najnowszy użytkownik: emeplu342wt
Statystyki
statystyka
Karol Żebrowski (24)
Imię:Karol
Nazwisko:Żebrowski
Data urodzenia:02 lipca 1996
Wiek:24 l 2 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów

Przebieg kariery:
2011/12 Unia Sędziszów    8/  1/  3   619'
2012/13 Unia Sędziszów  
2012/13 Unia Sędziszów 1  717/15/  1 1516'
2013/14 Unia Sędziszów    0/  0/  6     42'
2013/14 Unia Sędziszów   3  6/  6/  1   584'
2014/15 Unia Sędziszów 1 0+1 617/12/  4 1470'
2014/15 Unia Sędziszów 3   6/  1/  0   376'
2015/16 Unia Sędziszów   616/  8/  3 1320'
2016/17 Unia Sędziszów   415/12/  1 1333'
2017/18 Unia Sędziszów   5  9/  4/14   890'
2018/19 Unia Sędziszów   718/10/  4 1613'
2019/20 Unia Sędziszów  0+3 1012/12/  3 1099'

Analityka statystyczna:
Razem: 5 0+4 48124/81/40 10862'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Karol Żebrowski.


14 SIE 17:30Wicher 3 — 1 Uniakl. okręg.
1890'  
63'
18 SIE 15:00Unia 5 — 1 Świtkl. okręg.
1890'  
24 SIE 12:00Stal 3 — 1 Uniakl. okręg.
1876'  
77'
31 SIE 17:00Unia 3 — 1 Sparta D.kl. okręg.
522'  
69' Kamil Gacek
WRZ 16:00Hetman 2 — 1 Uniakl. okręg.
1890'  
14 WRZ 16:30Unia 4 — 2 Kamiennakl. okręg.
590'  
63'
22 WRZ 15:00Victoria 2015 0 — 3 Uniakl. okręg.
 
25 WRZ 15:45Nida O. 0 — 1 Unia S.Puchar okr.
 1890'  
29 WRZ 15:30Unia S. 3 — 3 Sparta K. W.kl. okręg.
511'  
90+1' 80' Adrian Bratek
PAŹ 15:00OKS Opatów 2 — 0 Unia S.kl. okręg.
1890'  
PAŹ 15:00Unia S. 2 — 1 WiernaPuchar okr.
 590'  
12 PAŹ 12:00Unia S. 0 — 2 Klimontowiankakl. okręg.
1890'  
20 PAŹ 14:00Piast 1 — 1 Unia S.kl. okręg.
5  
58'
27 PAŹ 13:00Unia S. 4 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
590'  
LIS 13:00Zenit 2 — 1 Unia S.kl. okręg.
577'  
78'
10 LIS 13:00Unia S. 3 — 4 Moraviakl. okręg.
 
17 LIS 13:00Piaskowianka 2 — 1 Unia S.kl. okręg.
1889'  
90+3'
MAR 13:00Unia S. 0 — 2 Granat S.Puchar okr.
 511'  
80' Kacper Grzybek