Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 24

· Użytkowników online: 2
miikethat149, viictorovere198

· Łącznie użytkowników: 41,471
· Najnowszy użytkownik: viictorovere198
Statystyki
statystyka
Bartosz Styczeń (17)
ImięBartosz
Nazwisko:Styczeń
Data urodzenia:21 listopada 2001
Wiek:16 l 239 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Unia Sędziszów
Przebieg kariery:
2011/12Unia Sędziszów    5/  2/  6   618'
2012/13Unia Sędziszów    3/  2/  0   246'
2013/14Unia Sędziszów    9/  6/  0   573'
2014/15Unia Sędziszów 17 (1) 17/15/  0 1173'
2015/16 Unia Sędziszów 2 (1)   9/  2/  6   705'
2017/18 Unia Sędziszów 9 11/  7/  2   975'
2017/18 Unia Sędziszów 10 (3)  1  5/  5/  0   400'

Analityka statystyczna:
Razem: 38 (5)  159/39/14 4690'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 11:00Unia 5 — 1 Nida O.kl. okręg.
 
WRZ 14:00Sparta 0 — 8 Uniakl. okręg.
990'  
62' 87'
WRZ 17:00Unia 4 — 4 Wiernakl. okręg.
967'  
68' Kamil Bratek
WRZ 13:00Zenit 3 — 3 Uniakl. okręg.
945'  
46' Adrian Bratek
12 WRZ 15:00Unia 2 — 7 TS 1946 Nidakl. okręg.
980'  
80+1' 3'
16 WRZ 11:20Unia 12 — 4 Gródkl. okręg.
980'  
15' 44' 48' 50' 65'
23 WRZ 11:00Zorza Tempo 4 — 1 Uniakl. okręg.
 
23 WRZ 14:00Piaskowianka 2 — 1 Uniakl. okręg.
 
30 WRZ 11:00Nida O. 2 — 3 Uniakl. okręg.
 
30 WRZ 13:00MKS Zdrój 0 — 1 Uniakl. okręg.
989'  
83' 90' Bartosz Kotarski
PAŹ 11:00Unia 1 — 2 Naprzódkl. okręg.
 
PAŹ 13:00Unia — Nidzicakl. okręg.
969'  
34' 39' 70' Bartosz Kasperek
14 PAŹ 11:00TS 1946 Nida 2 — 0 Uniakl. okręg.
 
14 PAŹ 13:00Bucovia 2 — 5 Uniakl. okręg.
1323'  
68' Michał Saska
17 PAŹ 15:30Naprzód 6 — 2 Uniakl. okręg.
980'  
17' 67'
21 PAŹ 11:00Gród 4 — 7 Uniakl. okręg.
1080'  
30'
21 PAŹ 13:00Unia 4 — 0 Wisłakl. okręg.
 
28 PAŹ 11:00Unia 1 — 0 Zorza Tempokl. okręg.
980'  
56'
28 PAŹ 13:00Naprzód 5 — 1 Uniakl. okręg.
 
LIS 13:00Unia 1 — 2 Startkl. okręg.
 
KWI 13:00Unia 5 — 0 Spartakl. okręg.
990'  
5' 69'
KWI 15:00Unia 4 — 0 Nidakl. okręg.
 
14 KWI 11:00Unia 2 — 1 Zorza Tempokl. okręg.
 
14 KWI 13:00Wierna 2 — 3 Uniakl. okręg.
1652'  
53' Michał Saska
21 KWI 11:30Naprzód 2 — 1 Uniakl. okręg.
 
21 KWI 13:00Unia 0 — 2 Zenitkl. okręg.
990'  
28 KWI 10:00Unia 13 — 0 Gródkl. okręg.
 
MAJ 10:00Unia 4 — 3 Piaskowiankakl. okręg.
990'  
MAJ 11:00Nidzica 2 — 2 Uniakl. okręg.
 
12 MAJ 11:00Nida 0 — 7 Uniakl. okręg.
 
12 MAJ 13:00Unia 1 — 3 MKS Zdrójkl. okręg.
990'  
35'
19 MAJ 11:00Zorza Tempo 2 — 0 Uniakl. okręg.
 
26 MAJ 13:00Unia 0 — 3 Naprzódkl. okręg.
 
Unia 3 — 0 Bucoviakl. okręg.
 
CZE 10:00Wisła 0 — 4 Uniakl. okręg.
990'  
CZE 12:00Gród 1 — 3 Uniakl. okręg.
 
CZE 13:00Unia 2 — 2 Naprzódkl. okręg.
990'  
58'
CZE 15:00Unia 5 — 0 Nidzicakl. okręg.
 
Start 0 — 3 Uniakl. okręg.